Arborea

Gama lakierów wodorozcieńczalnych do zastosowań zewnętrznych wyróżnia się idealnym połączeniem wysokiej ochrony drewna stosowanego na zewnątrz i długotrwałego piękna.

Od ponad dwudziestu lat Grupa ICA tworzy produkty wodorozcieńczalne do zastosowań zewnętrznych, dzięki czemu zdobyła doświadczenie, które pozwala jej dobierać surowce i najbardziej odpowiednie preparaty do przedmiotów narażonych na działanie czynników zewnętrznych (stolarka drewniana, altanki itp.) oraz do zastosowań wewnętrznych (strychy, oblicówki itp.).

Uzyskaj informacje
Arborea 1
fascia arborea bio 1
Lakiery BIO przyczyniają się do ograniczenia efektu cieplarnianego, wywoływanego emisjami CO₂

i są zgodne z najnowszymi przyjętymi na całym świecie politykami green. Dzięki wyjątkowo niskiemu oddziaływaniu na środowisko, przyczyniają się do uzyskania punktów LEED.

ODKRYJ ZALETY

Arborea Sun: bardzo surowe testy starzenia

Produkty z gamy Arborea są poddawane surowym testom laboratoryjnym, także we współpracy z zewnętrznymi instytutami badawczymi, w celu analizy zachowania parametrów w czasie.
POZNAJ PROJEKT
fascia  arborea 1

Produkty z linii ARBOREA

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us