Arborea

Gama lakierów wodorozcieńczalnych do zastosowań zewnętrznych wyróżnia się idealnym połączeniem wysokiej ochrony drewna stosowanego na zewnątrz i długotrwałego piękna.

Od ponad dwudziestu lat Grupa ICA tworzy produkty wodorozcieńczalne do zastosowań zewnętrznych, dzięki czemu zdobyła doświadczenie, które pozwala jej dobierać surowce i najbardziej odpowiednie preparaty do przedmiotów narażonych na działanie czynników zewnętrznych (stolarka drewniana, altanki itp.) oraz do zastosowań wewnętrznych (strychy, oblicówki itp.).

Uzyskaj informacje
Lakiery BIO przyczyniają się do ograniczenia efektu cieplarnianego, wywoływanego emisjami CO₂

i są zgodne z najnowszymi przyjętymi na całym świecie politykami green. Dzięki wyjątkowo niskiemu oddziaływaniu na środowisko, przyczyniają się do uzyskania punktów LEED.

ODKRYJ ZALETY

Arborea Sun: bardzo surowe testy starzenia

Produkty z gamy Arborea są poddawane surowym testom laboratoryjnym, także we współpracy z zewnętrznymi instytutami badawczymi, w celu analizy zachowania parametrów w czasie.

POZNAJ PROJEKT

Produkty z linii ARBOREA

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info