Lakiery do Instrumentów Muzycznych

Na przestrzeni lat ICA Group zdobyła bardzo szczególne doświadczenie w dziedzinie produkcji instrumentów muzycznych. Niektórzy z najwybitniejszych producentów fortepianów, skrzypiec, gitar i głośników wysoko cenią ICA Group jako strategicznego partnera w zakresie ich aktualnych planów produkcyjnych oraz rozwoju nowych rozwiązań lub modeli.

Produkty ICA Group zdobywają uznanie nie tylko ze względu na estetykę i wysoki poziom atrakcyjności wizualnej, ale również spełniają najbardziej zróżnicowane wymagania stawiane producentom instrumentów muzycznych.

Uzyskaj informacje

Wieloletnie doświadczenie ICA Group pozwoliło jej na precyzyjne dopasowanie cykli lakierniczych, tak by zapewniały wysoką odporność fizykochemiczną, a zarazem niezrównane walory estetyczne. Na przykład Głęboka Czerń jest linią lakierów opracowaną przez Laboratoria Badawczo-Rozwojowe ICA Group celem zagwarantowanie najwyższej jakości pokryć do instrumentów muzycznych. Te wykończenia nadają niezwykle intensywną i olśniewającą głęboką czerń z doskonałym refleksem świetlnym.

Możliwości kolorystyczne i estetyczne są nieograniczone. Dostępna jest imponująco kreatywna różnorodność efektów specjalnych, od klasycznych po super-innowacyjne efekty Urban Matter.
tab orizz strumenti musicali 1
Również w tym przypadku szeroki zakres możliwości dostosowywania produktów do potrzeb klienta w tej branży oznacza, że ICA Group może zaoferować szczegółową wstępną analizę wymagań dotyczących aplikacji produktu. Nasza sieć pomocy technologicznej wspiera klienta na wszystkich etapach produkcji, od wczesnych prototypów po rzeczywiste próby przemysłowe.
tab orizz strumenti musicali 2

ICA Group opracowała kompletną gamę lakierów wodorozcieńczalnych, które naprawdę mogą pomóc ograniczyć negatywny wpływ na środowisko i zagrożenia dla zdrowia. Produkty te mogą być stosowane zamiast konwencjonalnych lakierów rozpuszczalnikowych, ponieważ w pełni dorównują ich właściwościom fizykochemicznym i estetycznym.


 
tab orizz strumenti musicali 3

Polecane linie

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us