ZUPEŁNIE NOWA POWŁOKA Z EFEKTEM ŻYŁKOWANEGO MARMURU
Podnieś standard swoich projektów dzięki efektowi żyłkowanego marmuru. Zmień każdy projekt w wyjątkowe arcydzieło dzięki wodorozcieńczalnej powłoce z efektem marmuru żyłkowanego, łączącej naturalne piękno z nutką współczesności.
Przeczytaj więcej
BALANCE COLORS COLLECTION | SAVANNAH

SAVANNAH to jedna z palet kolekcji BALANCE COLORS. To paleta kolorów, która jest inspirowana naturalnym światem sawanny. Odzwierciedla powierzchnie, tekstury i inne detale charakterystyczne dla krajobrazu sawanny.

ODKRYJ PALETĘ SAVANNAH
NASZE LAKIERY BIO NA DUŻYCH WYSOKOŚCIACH… EGZAMIN ZDANY!

EXTREME BIO: Poznaj wyniki naszych dwuletnich badań i ekstremalnego wyzwania, któremu zostało poddane 6 paneli polakierowanych produktami ARBOREA BIO!

Przeczytaj więcej
ICA Group to pasja, poszukiwanie i innowacje technologiczne w branży lakierów do szkła i do drewna. To wiedza, zrównoważony rozwój i współdziałanie.
KIM JESTEŚMY POZNAJ NASZE LINIE
Home Fascia loghi ICA + Vernicolor 1 Home Fascia loghi ICA + Vernicolor 2
Home  lancio 2 colonne 1

LAKIERY DO DREWNA

Zmniejszony wpływ na środowisko, cechy estetyczne, wysoka wydajność. Lakiery do drewna stanowią od zawsze podstawę naszego asortymentu. To właśnie od nich wszystko zaczęło się w 1971 roku.

Obecnie produkty marki ICA i iCO stanowią punkt odniesienia wśród lakierów do mebli, stolarki i parkietów oraz potwierdzają ogromną uwagę, z jaką przedsiębiorstwo obserwuje trendy w świecie kolorów.

WSZYSTKIE PRODUKTY
Home  lancio 2 colonne 2

LAKIERY DO SZKŁA

Nieograniczona paleta kolorów i efektów, niezmierzone możliwości personalizacji. Linie produktów do malowania szkła płaskiego i wypukłego to wynik stałego zaangażowania w poszukiwanie nowych formuł.

Kompetencje w wykonywaniu lakierów wodnych zdobywane wraz z upływem lat pozwoliły nam uzyskać wyniki, które stanowią prawdziwą rewolucję w branży.

WSZYSTKIE PRODUKTY


ODKRYWAJ NASZE PRODUKTY

NA  WIRTUALNYM SPACERZE

ZWIEDZAJ LABORATORIA

Zapraszamy na ICA INNOVATION CAMP, to miejsce w którym współistnieje wiedza, relacje oraz codzienne innowacje.

ICA LAB
To nasze laboratorium Badań i Rozwoju, pulsujące serce przedsiębiorstwa. Pracuje tu ponad 60 techników specjalizujących się w lakierach, pigmentach, barwnikach, impregnatach i kontroli jakości. To miejsce, w którym opracowujemy nasze najbardziej innowacyjne produkty: wysoce zaawansowane technologicznie rozwiązania ekologiczne.
POZNAJ ICA LAB
LIFE LAB
To centrum kreatywne i technologiczne stworzone dla klientów, współpracowników i osób zajmujących się zawodowo projektowaniem. W strefie Discovery możesz odnaleźć inspirację, poznać trendy materiałowe, kolory i efekty. W strefie Tech nowoczesne urządzenia lakiernicze umożliwią ocenę wydajności produktów.
POZNAJ LIFE LAB
PERFORMANCE LAB
Ponad 3000 otrzymanych próbek i 5000 prób wykonywanych każdego roku. Ponad 200 testów dla branży wyposażenia wnętrz, stolarki, posadzek i szkła. Nasze laboratorium chemiczno - fizyczne oferuje wysoko wykwalifikowaną usługą, przeznaczoną dla klientów oraz wszystkich, których chcą ocenić właściwości gotowego produktu.
POZNAJ PERFORMANCE LAB

ica
Innovation
camp

Jak powstaje nowy produkt? Jak przebiega proces kreatywny? W jaki sposób odbywa się testowanie nowego lakieru?

Home fascia ica academy 1

ICA ACADEMY

Nasze firmowe Centrum Profesjonalnego Kształcenia posiadające akredytację Regionu Marche dostępne również w postaci platformy e-learningowej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TYM PROJEKCIE

Siła dużej grupy

Rozmiar naszego przedsiębiorstwa wzbogaca się, dzięki percepcji, dobrobytowi, pomysłom, inspiracjom i aspiracjom wszystkich członków.

„Doskonalenie” to imperatyw, który w ostatnich latach wdrożyliśmy w praktyce na wszystkich poziomach: od innowacji jakościowej produktów i usług do korzystania z zasobów ludzkich. Od podbijania znaczących miejsc na rynkach krajowych i zagranicznych przez maksymalną satysfakcję naszych klientów, aż do stałego zmniejszania wpływu na środowisko naszych produktów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI Sieć sprzedaży

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us