BALANCE COLORS COLLECTION | SAVANNAH

SAVANNAH to jedna z palet kolekcji BALANCE COLORS. To paleta kolorów, która jest inspirowana naturalnym światem sawanny. Odzwierciedla powierzchnie, tekstury i inne detale charakterystyczne dla krajobrazu sawanny.

ODKRYJ PALETĘ SAVANNAH
TRZY MODELE DLA CORAZ BARDZIEJ ZRÓWNOWAŻONEGO WZROSTU
W stale zmieniającym się świecie odpowiedzialność społeczna nie może być traktowana jako jedna z wielu opcji, lecz staje się moralną i strategiczną koniecznością.To konieczność, do której dążymy od jakiegoś czasu i którą wspomagamy wdrażając trzy modele pomiaru zrównoważonego rozwoju, które potwierdzają nasze konkretne działania na rzecz poszanowania planety.
Przeczytaj więcej
TWOJA BRAMA DO NASZYCH LABORATORIÓW

Dzięki naszemu nowemu Wirtualnemu Spacerowi możecie teraz odwiedzić dwa miejsca naszego centrum kreatywności Life Lab: kreatywną przestrzeń “discovery” oraz laboratorium aplikacyjne “tech. To unikalne doświadczenie, gdzie możecie oglądać ekspozycję z naszymi najnowszymi wykończeniami i efektami, a nawet przenieść je do własnego otoczenia dzięki AR - rzeczywistości rozszerzonej!

Przeczytaj więcej
ICA Group to pasja, poszukiwanie i innowacje technologiczne w branży lakierów do szkła i do drewna. To wiedza, zrównoważony rozwój i współdziałanie.
KIM JESTEŚMY POZNAJ NASZE LINIE
Home Fascia loghi ICA + Vernicolor 1 Home Fascia loghi ICA + Vernicolor 2
Home  lancio 2 colonne 1

LAKIERY DO DREWNA

Zmniejszony wpływ na środowisko, cechy estetyczne, wysoka wydajność. Lakiery do drewna stanowią od zawsze podstawę naszego asortymentu. To właśnie od nich wszystko zaczęło się w 1971 roku.

Obecnie produkty marki ICA i iCO stanowią punkt odniesienia wśród lakierów do mebli, stolarki i parkietów oraz potwierdzają ogromną uwagę, z jaką przedsiębiorstwo obserwuje trendy w świecie kolorów.

WSZYSTKIE PRODUKTY
Home  lancio 2 colonne 2

LAKIERY DO SZKŁA

Nieograniczona paleta kolorów i efektów, niezmierzone możliwości personalizacji. Linie produktów do malowania szkła płaskiego i wypukłego to wynik stałego zaangażowania w poszukiwanie nowych formuł.

Kompetencje w wykonywaniu lakierów wodnych zdobywane wraz z upływem lat pozwoliły nam uzyskać wyniki, które stanowią prawdziwą rewolucję w branży.

WSZYSTKIE PRODUKTY

Zapraszamy na ICA INNOVATION CAMP, to miejsce w którym współistnieje wiedza, relacje oraz codzienne innowacje.

ICA LAB
To nasze laboratorium Badań i Rozwoju, pulsujące serce przedsiębiorstwa. Pracuje tu ponad 60 techników specjalizujących się w lakierach, pigmentach, barwnikach, impregnatach i kontroli jakości. To miejsce, w którym opracowujemy nasze najbardziej innowacyjne produkty: wysoce zaawansowane technologicznie rozwiązania ekologiczne.
POZNAJ ICA LAB
LIFE LAB
To centrum kreatywne i technologiczne stworzone dla klientów, współpracowników i osób zajmujących się zawodowo projektowaniem. W strefie Discovery możesz odnaleźć inspirację, poznać trendy materiałowe, kolory i efekty. W strefie Tech nowoczesne urządzenia lakiernicze umożliwią ocenę wydajności produktów.
POZNAJ LIFE LAB
PERFORMANCE LAB
Ponad 3000 otrzymanych próbek i 5000 prób wykonywanych każdego roku. Ponad 200 testów dla branży wyposażenia wnętrz, stolarki, posadzek i szkła. Nasze laboratorium chemiczno - fizyczne oferuje wysoko wykwalifikowaną usługą, przeznaczoną dla klientów oraz wszystkich, których chcą ocenić właściwości gotowego produktu.
POZNAJ PERFORMANCE LAB

ica
Innovation
camp

Jak powstaje nowy produkt? Jak przebiega proces kreatywny? W jaki sposób odbywa się testowanie nowego lakieru?

Home fascia ica academy 1

ICA ACADEMY

Nasze firmowe Centrum Profesjonalnego Kształcenia posiadające akredytację Regionu Marche dostępne również w postaci platformy e-learningowej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TYM PROJEKCIE

Siła dużej grupy

Rozmiar naszego przedsiębiorstwa wzbogaca się, dzięki percepcji, dobrobytowi, pomysłom, inspiracjom i aspiracjom wszystkich członków.

„Doskonalenie” to imperatyw, który w ostatnich latach wdrożyliśmy w praktyce na wszystkich poziomach: od innowacji jakościowej produktów i usług do korzystania z zasobów ludzkich. Od podbijania znaczących miejsc na rynkach krajowych i zagranicznych przez maksymalną satysfakcję naszych klientów, aż do stałego zmniejszania wpływu na środowisko naszych produktów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI Sieć sprzedaży

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us