lakiery do domów i pokryć

Drewno, które jeszcze kilka lat temu używane było głównie do budowy dachów, przeżywa obecnie swój renesans i pojawia się jako pełnowartościowy materiał konstrukcyjny: dzięki nowym technologiom opracowanym przez instytuty badawcze drewno może być dziś stosowane w całej strukturze nośnej domu, począwszy od stropów, aż po ściany.

Dodatkowym impulsem do ponownego odkrycia tego naturalnego materiału konstrukcyjnego do budowy domów jest dostrzeżenie jego właściwości antysejsmicznych oraz możliwości znacznych oszczędności energii.

Lakiery do zastosowań zewnętrznych Grupy ICA, a w szczególności produkty przeznaczone do drewnianych domów i okładzin, dostępne są w szerokie gamie kolorów i efektów:  można wśród nich znaleźć transparentne produkty barwne (bejce), lakiery kryjące, środki wybielające a także emalie metaliczne.

Uzyskaj informacje

Specjalne produkty oferowane do tego typu zastosowań zapewniają doskonałą ochronę drewna i odznaczają się wysokąodpornością i elastycznością.

Ponadto, produkty Grupy ICA zapewniają łatwą konserwację wyrobów wystawionych na działanie czynników atmosferycznych, w tym drastycznych zmian temperatur.

tab orizz Case e rivestimenti 1

Farby do drewnianych domów i okładzin mogą być nakładane pędzlem lub natryskiem lub z wykorzystaniem instalacji lakierniczych.

tab orizz Case e rivestimenti 2

Dzięki zmniejszeniu emisji rozpuszczalników do atmosfery gama wodorozcieńczalnych produktów oferowanych przez Grupę ICA spełnia coraz lepiej wymagania, jakie obecnie są stawiane tzw. architekturze zrównoważonej.

tab orizz Case e rivestimenti 3

Polecane linie

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us