Lakierów przeznaczonych do lamp UV LED

Wśród ostatnich nowości laboratoriów badawczych firmy ICA Group należy wymienić linie lakierów przeznaczonych do lamp UV LED.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie meblarskiego przemysłu produkcyjnego, który jednej strony charakteryzuje się wysoką wydajnością a z drugiej dążeniem do redukcji kosztów energetycznych,  zostały opracowane nowoczesne lakiery UV, które mogą być suszone wyłącznie lampami UV LED.

Lampy UV LED są lampami monochromatycznymi o dużej wydajności w odróżnieniu od lamp tradycyjnych, które emitują spektrum z różnymi długościami fal. Do zastosowania lamp UV LED wspólnie z tradycyjnymi lampami UV i innymi rodzajami lamp UV wyselekcjonowano niektóre produkty obecne w linii lakierów UV ICA Group.

Uzyskaj informacje
Właściwości lakierów UV LED
Lakiery UV, w 100% akrylowe, na bazie rozpuszczalników lub wody, opracowane specjalnie do polimeryzacji z użyciem wyłącznie lamp LED lub połączenia standardowych lamp UV i LED UP. Stosowanie lamp LED jest szczególnie wskazane przy polimeryzacji produktów o dużej zawartości pigmentów oraz we wszystkich procesach, w których konieczne jest utrzymanie pod kontrolą temperatury materiału podkładowego, na przykład drewna żywicznego (np. sosny) lub plastiku, w fazie aplikacji produktu.

Iridea UV LED Curing

Lakiery polimeryzowane lampami UV LED

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info