Lakierów przeznaczonych do lamp UV LED

Wśród ostatnich nowości laboratoriów badawczych firmy ICA Group należy wymienić linie lakierów przeznaczonych do lamp UV LED.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie meblarskiego przemysłu produkcyjnego, który jednej strony charakteryzuje się wysoką wydajnością a z drugiej dążeniem do redukcji kosztów energetycznych,  zostały opracowane nowoczesne lakiery UV, które mogą być suszone wyłącznie lampami UV LED.

Lampy UV LED są lampami monochromatycznymi o dużej wydajności w odróżnieniu od lamp tradycyjnych, które emitują spektrum z różnymi długościami fal. Do zastosowania lamp UV LED wspólnie z tradycyjnymi lampami UV i innymi rodzajami lamp UV wyselekcjonowano niektóre produkty obecne w linii lakierów UV ICA Group.

Uzyskaj informacje
Lakierów przeznaczonych do lamp UV LED 1
Właściwości lakierów UV LED
Lakiery UV, w 100% akrylowe, na bazie rozpuszczalników lub wody, opracowane specjalnie do polimeryzacji z użyciem wyłącznie lamp LED lub połączenia standardowych lamp UV i LED UP. Stosowanie lamp LED jest szczególnie wskazane przy polimeryzacji produktów o dużej zawartości pigmentów oraz we wszystkich procesach, w których konieczne jest utrzymanie pod kontrolą temperatury materiału podkładowego, na przykład drewna żywicznego (np. sosny) lub plastiku, w fazie aplikacji produktu.

Iridea UV LED Curing

Lakiery polimeryzowane lampami UV LED

lancio 1 linea 2

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us