wodorozcieńczalne lakiery do zastosowań wewnętrznych

Celem Grupy ICA jest połączenie innowacyjności, doskonałej jakości i niskiego wpływu na środowisko naturalne. Skoncentrowaliśmy się na produkcji lakierów wodorozcieńczalnych i utwardzanych promieniami UV (wodnych) na długo jeszcze zanim zrodziła się aktualna wrażliwość na problemy związane z ochroną środowiska. Zawsze staraliśmy się bowiem chronić personel pracujący z lakierami oraz wszystkie osoby mieszkające wśród przedmiotów, na które nałożone są powłoki lakiernicze.

ICA Group opracowała liniami lakierów do drewna, szkła i aluminium.

Uzyskaj informacje

Certyfikatu Greenguard

Produkty IRIDEA WATER-BASED posiadające certyfikat GREENGUARD umożliwiają zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniach i ryzyka narażenia na działanie substancji chemicznych.

lancio greenguard vernici all'acqua 1
Wodorozcieńczalne lakiery do zastosowań wewnętrznych 1
Wydajne i innowacyjne produkty

Dzięki innowacyjnym badaniom laboratorium Grupy ICA opracowana została bogata gama lakierów wodorozcieńczalnych do wnętrz, których cechy można doskonale porównać z normalnymi lakierami na bazie rozpuszczalnika.

Grupa ICA wspiera swoich klientów w przechodzeniu z lakierów rozpuszczalnikowych na lakiery na bazie wody. Eksperci z naszego laboratorium wraz z wykwalifikowanym zespołem wsparcia technicznego służą klientom swoim doświadczeniem, oferując im innowacyjne i wydajne produkty, które dają najlepsze rezultaty w zakresie estetyki i wydajności oraz zapewniają krótkie czasy cykli produkcyjnych.

Lakiery jedno- i dwuskładnikowe

Wodorozcieńczalne lakiery jednoskładnikowe są szczególnie odpowiednie do zastosowań prostych, praktycznych i tanich, są bowiem gotowe do użycia, łatwe do nakładania i – ponieważ pozwalają uniknąć marnotrawstwa – ekonomiczne: użytkownik może bowiem ponownie wykorzystać produkt, który pozostał po pierwszej aplikacji.

Lakiery wodorozcieńczalne dwuskładnikowe wymagają natomiast dodania drugiego składnika - utwardzacz. Lakiery te są szczególnie zalecane do powlekania wyrobów wymagających wysokiej odporności chemicznej i dużej twardości powierzchni.

Vernici interni 1
Wodorozcieńczalne lakiery do zastosowań wewnętrznych 2
Uznanie LIFE

Dwuskładnikowe lakiery wodne Grupy ICA odznaczone zostały przez Wspólnotę Europejską znakiem LIFE, który  przyznawany jest firmom za wysoką innowacyjność technologiczną i dążenie do ochrony środowiska naturalnego.

Iridea Water Based

Wodorozcieńczalne lakiery do zastosowań zewnętrznych

lancio 1 linea 2

Zalecane produkty

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us