wodorozcieńczalne lakiery do zastosowań wewnętrznych

Celem Grupy ICA jest połączenie innowacyjności, doskonałej jakości i niskiego wpływu na środowisko naturalne. Skoncentrowaliśmy się na produkcji lakierów wodorozcieńczalnych i utwardzanych promieniami UV (wodnych lub rozpuszczalnikowych) na długo jeszcze zanim zrodziła się aktualna wrażliwość na problemy związane z ochroną środowiska. Zawsze staraliśmy się bowiem chronić personel pracujący z lakierami oraz wszystkie osoby mieszkające wśród przedmiotów, na które nałożone są powłoki lakiernicze.

Uzyskaj informacje

Certyfikatu Greenguard

Produkty IRIDEA WATER-BASED posiadające certyfikat GREENGUARD umożliwiają zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniach i ryzyka narażenia na działanie substancji chemicznych.

Wydajne i innowacyjne produkty

Dzięki innowacyjnym badaniom laboratorium Grupy ICA opracowana została bogata gama lakierów wodorozcieńczalnych do wnętrz, których cechy można doskonale porównać z normalnymi lakierami na bazie rozpuszczalnika.

Grupa ICA wspiera swoich klientów w przechodzeniu z lakierów rozpuszczalnikowych na lakiery na bazie wody. Eksperci z naszego laboratorium wraz z wykwalifikowanym zespołem wsparcia technicznego służą klientom swoim doświadczeniem, oferując im innowacyjne i wydajne produkty, które dają najlepsze rezultaty w zakresie estetyki i wydajności oraz zapewniają krótkie czasy cykli produkcyjnych.

Lakiery jedno- i dwuskładnikowe

Wodorozcieńczalne lakiery jednoskładnikowe są szczególnie odpowiednie do zastosowań prostych, praktycznych i tanich, są bowiem gotowe do użycia, łatwe do nakładania i – ponieważ pozwalają uniknąć marnotrawstwa – ekonomiczne: użytkownik może bowiem ponownie wykorzystać produkt, który pozostał po pierwszej aplikacji.

Lakiery wodorozcieńczalne dwuskładnikowe wymagają natomiast dodania drugiego składnika - katalizatora. Lakiery te są szczególnie zalecane do powlekania wyrobów wymagających wysokiej odporności chemicznej i dużej twardości powierzchni.

ICA Group dysponuje liniami lakierów do drewna, szkła i do parkietu.

Uznanie LIFE

Dwuskładnikowe lakiery wodne Grupy ICA odznaczone zostały przez Wspólnotę Europejską znakiem LIFE, który  przyznawany jest firmom za wysoką innowacyjność technologiczną i dążenie do ochrony środowiska naturalnego.

Iridea Water Based

Wodorozcieńczalne lakiery do zastosowań zewnętrznych

Zalecane produkty

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info