Iridea Water-based

Linia Iridea water-based obejmuje wodorozcieńczalne produkty przezroczyste i pigmentowane, których właściwości fizyczno-chemiczne i estetyczne w niczym nie odbiegają od tradycyjnych rozpuszczalnikowych powłok poliuretanowych, a których dodatkową zaletą jest niska zawartość lotnych związków organicznych (LZO) wynosząca 3-7% względem 55-75% w przypadku tradycyjnych produktów na bazie rozpuszczalników. Cykle lakiernicze na bazie wody umożliwiają zatem przestrzeganie norm dot. ograniczenia emisji do powietrza rozpuszczalników, zapewniając jednocześnie tak samo doskonałe rezultaty estetyczne i jakościowe jak w przypadku cykli rozpuszczalnikowych.

Uzyskaj informacje
Ten trend ekologiczny wymagający świadomej ochrony zdrowia pracowników i klientów końcowych nakazuje, aby meble malowane były w sposób bezpieczny dla środowiska, ograniczający do minimum emisję rozpuszczalników (zarówno w czasie lakierowania, jak i schnięcia produktu), które powodują w naszych domach powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Produkty Iridea water-based gwarantują poszanowanie środowiska także w czasie lakierowania odbywającego się w naszym mieszkaniu.

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info