Iridea Water-based

Linia Iridea water-based obejmuje wodorozcieńczalne lakiery do zastosowań zewnętrznych, których właściwości fizyczno-chemiczne i estetyczne w niczym nie odbiegają od tradycyjnych rozpuszczalnikowych powłok poliuretanowych, a których dodatkową zaletą jest niska zawartość lotnych związków organicznych (LZO) wynosząca 3-7% względem 55-75% w przypadku tradycyjnych produktów na bazie rozpuszczalników. Cykle lakiernicze na bazie wody umożliwiają zatem przestrzeganie norm dot. ograniczenia emisji do powietrza rozpuszczalników, zapewniając jednocześnie tak samo doskonałe rezultaty estetyczne i jakościowe jak w przypadku cykli rozpuszczalnikowych.

Linia Iridea water-based obejmuje wodorozcieńczalne produkty do drewna i do aluminium.

Uzyskaj informacje
Iridea water-based 1
Ten trend ekologiczny wymagający świadomej ochrony zdrowia pracowników i klientów końcowych nakazuje, aby meble malowane były w sposób bezpieczny dla środowiska, ograniczający do minimum emisję rozpuszczalników (zarówno w czasie lakierowania, jak i schnięcia produktu), które powodują w naszych domach powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Produkty Iridea water-based gwarantują poszanowanie środowiska także w czasie lakierowania odbywającego się w naszym mieszkaniu.

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us