wodorozcieńczalne lakiery do zastosowań zewnętrznych

Gama lakierów wodorozcieńczalnych do zastosowań zewnętrznych wyróżnia się idealnym połączeniem wysokiej ochrony drewna i długotrwałego piękna.

Lakiery wodorozcieńczalne do zastosowań zewnętrznych to dziś produkt o ugruntowanej pozycji ze względu na swoje liczne zalety: redukcja emisji rozpuszczalników do atmosfery, krótkie czasy obróbki, doskonała elastyczność i odporność powłoki lakierniczej na wahania temperatury i czynniki atmosferyczne, doskonała podatność na nakładanie kolejnej warstwy, brak samozapłonu oparów podczas natrysku.

Uzyskaj informacje
Jakość wytrzymująca próbę czasu

Z punktu widzenia tworzenia produktów lakierniczych wymagane jest maksimum, jakie może zaoferować nauka, w aspekcie trwałości w czasie, niezależnie od kosztu surowców. To wyzwanie było stymulantem naukowego podejścia laboratoriów ICA Group do badań i rozwoju produktu, także poprzez projekt Sun Arborea, który obejmuje ocenę parametrów powłok za pomocą innowacyjnych programów symulujących przyspieszone starzenie.

POBIERZ KATALOG

Nadzwyczajne wyniki na drewnie Accoya

Accoya to drewno poddane procesowi acetylacji, który znacznie zmniejsza zdolność drewna do wchłaniania wody. Liczne próby starzenia przeprowadzone w akredytowanych laboratoriach zewnętrznych pokazują, że cykle lakiernicze ICA Group na Accoya® zapewniają nadzwyczajne wyniki i idealnie nadają się do produkcji okien, drzwi i pokryć narażonych na silne działanie czynników atmosferycznych.

POBIERZ KATALOG

Zalecane produkty

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info