Arborea Sun

Grupa ICA opracowuje wodorozcieńczalne produkty do zastosowań zewnętrznych już od ponad dwudziestu lat, ma zatem w tej dziedzinie duże doświadczenie, dzięki któremu potrafi dobierać surowce i opracowywać formuły, które najlepiej odpowiadają temu przeznaczeniu.

Oprócz testów laboratoryjnych pozwalających na uzyskanie podstawowych informacji w stosunkowo krótkim czasie, w różnych obiektach przeprowadzane są również próby starzenia w warunkach naturalnych.

W 2010 r., we współpracy z technicznym partnerem Q-LAB, uruchomiono projekt ARBOREA SUN, którego celem jest analiza właściwości lakierów wodnych do zastosowań zewnętrznych.

Uzyskaj informacje

Jakość wytrzymująca próbę czasu

Od chwili powstania pierwszych formuł lakierów wodorozcieńczalnych, tzn. od końca lat 80, w laboratoriach badań i rozwoju Grupy ICA stale wykonywane są testy trwałości w warunkach zewnętrznych.

Od 1996 roku dział chemiczno-fizyczny laboratoriów w Civitanova Marche przeprowadza również wewnętrzne testy sztucznego starzenia (QUV).

Q-TRAC

Aby sprawdzić wydajność produktu w jeszcze bardziej ekstremalnych warunkach, Grupa ICA uruchomiła wraz z Q-Lab program przyspieszonego starzenia zwany Q-TRAC Natural Sunlight Concentrator.

Badania prowadzone w Arizonie łączą szybkość typowego testu przyspieszonego starzenia z wiarygodnością warunków, jakie daje pełne spektrum naturalnego światła słonecznego.

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info