lakiery do drzwi i okien zewnętrznych

Linia lakierów do stolarki drewnianej zapewnia najwyższą trwałość ochrony. Wszyscy wiemy, jak trudno jest powiązać w produktach do zastosowań zewnętrznych wydajność i odpowiednie cechy estetyczne. Gama produktów Grupy ICA powstała właśnie w celu połączenia tych dwóch charakterystyk.
 
Wodorozcieńczalne lakiery do zastosowań zewnętrznych zawierają pigmenty i filtry UV, które trwale chronią drewniane podłoże, zapobiegają żółknięciu i zeszkleniu powłoki.
 

Uzyskaj informacje

Uroda wytrzymująca próbę czasu

Dzięki innowacyjnym testom przyspieszonego starzenia pozwalającym na określenie odporności produktu aktualny asortyment produktów Grupy ICA wyróżnia się doskonałym połączeniem skuteczności ochrony stolarki oraz urodą, która wytrzymuje surową próbę czasu.

Lakiery do stolarki zewnętrznej Grupy ICA zapewniają wysoką przepuszczalność pary, która wydłuża żywotność lakierowanego wyrobu, doskonałą elastyczność powłoki, która umożliwia naturalną pracę drewna oraz dobrą ochronę przed promieniowaniem UV.

Produkty sprawdzone i gwarantowane

Projekt Arborea Sun – Jakość w świetle słońca – polega na poddawaniu produktów przeznaczonych do zastosowań zewnętrznych, wchodzących w skład tej linii, bardzo surowym testom wykonywanym przez nasze laboratoria; ponadto pobierane są próbki poszczególnych partii w celu przeprowadzenia okresowych kontroli jakości i zgodności produkcji. Zlecane są również oceny zewnętrzne wykonywane przez uprawnione instytucje zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami, które umożliwiają odpowiednie zaklasyfikowanie tych produktów.

tab orizz Serramenti esterni 1

Rozwiązania dla każdego rodzaju instalacji

W bogatej gamie produktów Grupa ICA proponuje wiele rozwiązań aplikacyjnych, które opracowane zostały specjalnie dla określonego typu instalacji lakierniczych: począwszy od aplikacji impregnatu metodą zanurzeniową flow-coating aż do aplikacji podkładu i produktów wykończeniowych metodą natryskową.

Cykle na miarę Twoich potrzeb

Oferowane przez nas różnego rodzaju impregnaty, podkłady i produkty nawierzchniowe mogą być stosowane do wszystkich gatunków drewna powszechnie używanych qdo wykonywania stolarki. Niektórych produktów można używać przy bardzo szybkich cyklach, ponieważ nałożenie zaledwie dwóch powłok gwarantuje już odpowiednio wysoki stopień ochrony.

tab orizz Serramenti esterni 2

Wodorozcieńczalne produkty do stolarki zewnętrznej zostały opracowane specjalnie w celu zmniejszenia wpływu na środowisko i ograniczenia emisji rozpuszczalników do atmosfery. Dzięki synergicznemu połączeniu lakierów Grupy ICA i instalacji do malowania można odzyskać niewykorzystany produkt i ograniczyć wszelkie straty do minimum.

tab orizz Serramenti esterni 3

Polecane linie

Cortevesio 1
Case Study

Bio rewolucja Cortevesio

Przeczytaj

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us