ICA Academy

ICAACADEMY.IT: NASZ NOWY BEZPŁATNY PORTAL DO PODNOSZENIA UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH w dziedzinie lakierów do drewna i szkła

Nasza “szkoła”, ICA ACADEMY - Centrum Szkolenia Zawodowego posiadające akredytację regionu Marche - teraz również online! Oddajemy do Waszej dyspozycji portal całkowicie poświęcony szkoleniom online. Platforma e-learningowa przeznaczona dla profesjonalistów, którzy chcą optymalnie wykorzystać swój czas i być na bieżąco.

  • Teoretyczne i praktyczne kursy w zakresie efektów specjalnych i kolorów, produktów ekologicznych, zgodności z normami i innowacji
  • Szkolenia techniczne w zakresie aplikacji produktów
  • Dogłębne informacje dotyczące przeprowadzanych testów parametrów użytkowych produktów
  • Materiały szkoleniowe uporządkowane według branż

ZAREJESTRUJ SIĘ I UZYSKAJ DOSTĘP DO KURSÓW

ICA Academy 1
Cel

Dzięki naszemu portalowi e-learningowemu możesz zdecydować, w których lekcjach i kursach wziąć udział i kiedy. W ten sposób możesz stworzyć własną spersonalizowaną akademię szkoleniową.

Platforma ułatwia również znalezienie rozpoczętych kursów i pokazuje procent treści już wykorzystanych.

CZEGO CHCIAŁBYŚ NAUCZYĆ SIĘ DZISIAJ?

S-MATT: MULTISENSORYCZNE MATOWE NAWIERZCHNIE O WYSOKIEJ TRWAŁOŚCI
PRZEJDŹ DO KURSU
lp - corsi ICA Academy 3

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us