NASI LUDZIE SĄ DLA NAS WAŻNI

 

Mocno wierzymy w potencjał i umiejętności naszych ludzi.
Dlatego inwestujemy czas i zasoby, aby wspierać nasz zespół.
Chcemy, aby każdy pracownik mógł w pełni rozwijać swój talent, pasję oraz umiejętności.

 

Career 1
Innowacyjni, ekologiczni i pełni pasji

Każdego dnia pracujemy nad nowymi sposobami wprowadzania innowacji pod kątem ekorozwoju do świata powłok i kolorów. Pracownicy Grupy ICA wiedzą, że to bardzo ważne decyzje, dążące do zmiany postrzegania otoczenia, w którym żyjemy i pracujemy.

Każdy Pracownik poprzez swoją wiedzę i pasję wnosi duży wkład w działania Grupy, przyczyniając się do pokonywania wyzwań, co zbliża nas coraz bardziej do naszego celu.

PRZEGLĄDAJ OFERTY PRACY

Co możemy zrobić razem?

Rozwój z poszanowaniem środowiska

Wybierz swoje ulubione kolory i pobierz obraz w wysokiej rozdzielczości.

Wieczni pionierzy

Innowacje w procesie projektowania i tworzenia produktów lakierniczych, powodują że świat wokół nas staje się lepszy.

Budowanie relacji

Naszym atutem jest tworzenie więzi międzyludzkich, wychodząc poza relacje czysto zawodowe. Jesteśmy czymś więcej niż firmą, jesteśmy rodziną.

Zgłębianie wiedzy

Nasza Akademia zapewnia materiały szkoleniowe, które pomogą Ci rozwinąć Twoją karierę.
Naszą misją jest dążenie do wytwarzania najlepszej jakości produktów i usług, jednocześnie ograniczając wpływ ich procesów na środowisko. Cele te osiągamy, dzięki wysoce zmotywowanemu zespołowi, otwartemu na każde wyzwanie. Dbamy o rozwój personalny pracowników, poprzez wspieranie ich indywidualnych aspiracji oraz oferowanie specjalnych programów szkoleniowych. Mamy młody i bardzo zgrany zespół, który mogą Państwo poznać również na naszej stronie LinkedIn.
Wyślij CV
Career 2
Wiele głosów, jedna wizja

Uważamy, że najlepszą drogą, aby pokazać Państwu co znaczy pracować dla ICA Group, jest zobaczenie naszego zespołu, który często angażujemy w różnorodne wywiady, działania, a nawet gościnne występy Instagram takeover!.

OBSERWUJ NASZE HISTORIE NA INSTAGRAMIE

Jedna firma,

dwie perspektywy.
Career 3
Jedność, dobra atmosfera i pozytywne nastawienie

Wierzymy, że otaczająca nas przestrzeń i czas który w niej spędzamy, to ważne aspekty w naszym życiu, zarówno dla osób z nami współpracujących, jak i dla rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Dlatego tak ważne było dla nas wdrożenie filozofii #lifeincolor i włączenie jej w naszą codzienność.

ZOBACZ OFERTY PRACY
Career 4
ICA ACADEMY

Nasza “szkoła” działająca offline i online: Centrum Szkolenia Zawodowego posiadające akredytację regionu Marche oraz platforma e-learningowa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TYM PROJEKCIE

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us