Lakiery dla klientów branżowych

Wykonywanie mebli na specjalne zamówienie klientów branżowych to między innymi usługa polegająca na realizacji wyposażenia i mebli na wymiar dla hoteli, barów, restauracji, biur i ogólnie ujmując wszelkich lokali publicznych.
Słowo, które najlepiej oddaje specyfikę tej branży, to kreatywność; przy czym należy ją w odpowiedni sposób połączyć z zewnętrznym otoczeniem, w które wpisany jest obiekt, rodzajem prowadzonej w nim działalności i tak dalej.
 
W ciągu swojej wieloletniej działalności laboratorium Badań i Rozwoju Grupy ICA wyspecjalizowało się w opracowywaniu formuł dostosowanych do specyficznych potrzeb klientów, przyczyniając się już na etapie planowania do wyglądu prestiżowych hoteli, sieci dystrybucyjnych, teatrów i innych placówek.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni wielu lat, Grupa ICA jest wartościowym partnerem, który potrafi doradzić najlepsze rozwiązania produktowe, zaproponować nowe modne kolory i efekty i spełnić indywidualne specyficzne wymagania klienta.
 
Grupa ICA opracowała ponadto specjalną linię lakierów ognioodpornych, o nazwie Prometea, które – o ile istnieje taka konieczność – mogą być również stosowane przez klientów branżowych.
 

Uzyskaj informacje

Produkty Grupy ICA są w stanie spełnić wszystkie wymagania dotyczące wydajności i estetyki. Grupę ICA wyróżnia wysoki stopień personalizacji, zdolność do bardzo szybkiego reagowania na potrzeby klientów, uniwersalność produktów i najwyższa wydajność fizyczno-chemiczna połączona z niezwykłą estetyką i świetnymi właściwościami dotykowymi. Grupa jest w stanie realizować projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i dzięki doskonale działającemu laboratorium Badań i Rozwoju z łatwością może zapewnić uzyskanie efektu, jaki określa designer.<br />
&nbsp;

Umiejętność wsłuchiwania się w specyficzne potrzeby klienta sprawia, że Grupa ICA jest w stanie zapewnić wszelkie wymagane cechy aplikacyjne zarówno w odniesieniu do obróbki rzemieślniczej, jak i przemysłowej.

W ciągu wszystkich lat swojej działalności Grupa ICA zawsze starała się oferować swoim klientom cykle lakiernicze, które mają niski wpływ na środowisko i które zapewniają zgodność z przepisami dot. emisji rozpuszczalników do atmosfery.

Polecane linie

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info