Lakiery dla klientów branżowych

Wykonywanie mebli na specjalne zamówienie klientów branżowych to między innymi usługa polegająca na realizacji wyposażenia i mebli na wymiar dla hoteli, barów, restauracji, biur i ogólnie ujmując wszelkich lokali publicznych.
Słowo, które najlepiej oddaje specyfikę tej branży, to kreatywność; przy czym należy ją w odpowiedni sposób połączyć z zewnętrznym otoczeniem, w które wpisany jest obiekt, rodzajem prowadzonej w nim działalności i tak dalej.
 
W ciągu swojej wieloletniej działalności laboratorium Badań i Rozwoju Grupy ICA wyspecjalizowało się w opracowywaniu formuł dostosowanych do specyficznych potrzeb klientów, przyczyniając się już na etapie planowania do wyglądu prestiżowych hoteli, sieci dystrybucyjnych, teatrów i innych placówek.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni wielu lat, Grupa ICA jest wartościowym partnerem, który potrafi doradzić najlepsze rozwiązania produktowe, zaproponować nowe modne kolory i efekty i spełnić indywidualne specyficzne wymagania klienta.
 
Grupa ICA opracowała ponadto specjalną linię lakierów ognioodpornych, o nazwie Prometea, które – o ile istnieje taka konieczność – mogą być również stosowane przez klientów branżowych.
 

Uzyskaj informacje

Produkty Grupy ICA są w stanie spełnić wszystkie wymagania dotyczące wydajności i estetyki. Grupę ICA wyróżnia wysoki stopień personalizacji, zdolność do bardzo szybkiego reagowania na potrzeby klientów, uniwersalność produktów i najwyższa wydajność fizyczno-chemiczna połączona z niezwykłą estetyką i świetnymi właściwościami dotykowymi. Grupa jest w stanie realizować projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i dzięki doskonale działającemu laboratorium Badań i Rozwoju z łatwością może zapewnić uzyskanie efektu, jaki określa designer.<br />
&nbsp;

tab orizz contract 1

Umiejętność wsłuchiwania się w specyficzne potrzeby klienta sprawia, że Grupa ICA jest w stanie zapewnić wszelkie wymagane cechy aplikacyjne zarówno w odniesieniu do obróbki rzemieślniczej, jak i przemysłowej.

tab orizz contract 2

W ciągu wszystkich lat swojej działalności Grupa ICA zawsze starała się oferować swoim klientom cykle lakiernicze, które mają niski wpływ na środowisko i które zapewniają zgodność z przepisami dot. emisji rozpuszczalników do atmosfery.

tab orizz contract 3

Polecane linie

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us