lakiery do wyposażenia statków

Wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu powłok lakierniczych i istotny wkład badawczy pozwoliły ICA Group zaoferować najnowocześniejsze produkty dla branży szkutniczej, które doskonale łączą w sobie estetykę, odporność, trwałość i bezpieczeństwo. Nasza firma, która jest wysoko wyspecjalizowana w sektorze wyposażenia jachtów, oferuje rozwiązania i cykle lakiernicze, które spełniają nawet najbardziej surowe normy i przechodzą najbardziej rygorystyczne testy wymagane przez wiodące światowe stocznie.

Uzyskaj informacje
Wyposażenie łodzi 1
Propozycje w kierunku designu
Naszym priorytetem zawsze było spełnianie wymagań projektantów i architektów, dlatego ICA Group wkłada ogromny wysiłek w rozwój nowych kolorów i efektów. Dysponujemy wieloma wysokiej jakości, innowacyjnymi rozwiązaniami dla branży szkutniczej. Obejmują one szeroką gamę różnych nawierzchni, które umożliwiają wzbogacenie wystroju kolorystycznego wnętrz, umeblowania i przedmiotów, dając ciekawe walory estetyczne.

Sprawdzona i certyfikowana jakość

Nasza firma zaproponowała różne rozwiązania i cykle lakiernicze dla sektora wyposażenia jachtów, certyfikowane przez RINA, które spełniają wymagania Europejskiej Dyrektywy w Sprawie Wyposażenia Statków (MED) 2014/90/WE w zakresie znakowania i wprowadzania do obrotu wyposażenia, używanego i montowanego na statkach Wspólnotowych wykorzystywanych do celów komercyjnych.
W akredytowanym laboratorium ICA

Arredamenti nautici 1

Znak jakości

Uzyskanie znaku Najwyższej Jakości Wykończenia Wnętrza Jachtów wymaga przeprowadzenia szeregu specjalistycznych testów dla powlekanych powierzchni wnętrz jachtów, pozwalających na poprawę właściwości fizykochemicznych.

lancio Logo Top-Quality Yacht Interiors 1

Polecane linie

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us