lakiery do wyposażenia statków

Wewnętrzne wyposażenie łodzi rozwija się zgodnie z trendami i zapotrzebowaniami obowiązującymi w umeblowaniu domowym i branżowym; z tego powodu laboratorium Badań i Rozwoju Grupy ICA opracowało specjalne cykle lakiernicze odpowiednie do wyposażenia jachtów. 

W ramach linii Prometea stworzyliśmy rozwiązania i cykle lakiernicze, które nie tylko spełniają wymogi stawiane przez najbardziej rygorystyczne testy wynikające z dyrektywy MED w sprawie wyposażenia morskiego (dyrektywa europejska 96/98/WE), ale nawet wykraczają poza jej zakres. Dyrektywa przewiduje stosowanie certyfikacji dla celów oznaczania i wprowadzania do obrotu w różnych krajach sprzętu wykorzystywanego na łodziach o przeznaczeniu innym niż wojskowe. W związku z tym, Grupa uzyskała dla poszczególnych cykli lakierniczych, zarówno transparentnych jak i pigmentowanych, certyfikat spółki RINA, która jest Notyfikowaną Jednostką Certyfikującą sprzęt i urządzenia zgodnie z dyrektywą MED.

Uzyskaj informacje
Nasze lakiery nie tylko odpowiadają estetycznej potrzebie połączenia stylu wyposażenia łodzi z umeblowaniem domowym, ale także spełniają bardzo szczególne wymagania eksploatacyjne.
Dzięki ogromnemu doświadczeniu w tej branży Grupa ICA opracowała systemy lakiernicze, które są w stanie osiągnąć wysoką odporność fizyczno-chemiczną oraz odpowiednią elastyczność powłoki.
 
Grupa ICA stworzyła cały zestaw lakierów na bazie wody, które dają realną możliwość zmniejszenia wpływu na środowisko i ograniczenia zagrożeń dla zdrowia pracowników; lakiery te doskonale zastępują tradycyjne lakiery rozpuszczalnikowe bez utraty jakichkolwiek właściwości fizyczno-chemicznych lub estetycznych.
 

Polecane linie

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

 

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info