Arborea Pastel

Linia Arborea Pastel składa się z wodorozcieńczalnych pół-kryjących impregnatów opracowanych specjalnie do wyrobów z drewna narażonych na działanie niekorzystnych czynników panujących na zewnątrz (stolarka, altanki itp.), jak i wewnątrz domu (podbitki dachowe, boazeria itp.).

Ponieważ okno jest coraz bardziej postrzegane jako integralna część projektu wystroju wnętrza, opracowaliśmy półprzezroczyste produkty, które są w stanie spełnić te nowe wymagania klientów.

Uzyskaj informacje
W naturalny sposób
Linia Arborea Pastel składa się z produktów pół-kryjących barwiących drewno na pastelowe odcienie i podkreślających w naturalny sposób piękny rysunek usłojenia.

Działanie ochronne ochronne

  • Pigmenty z past organicznych nie tylko nadają ciekawy efekt estetyczny, ale przyczyniają się także do ochrony drewna; działają bowiem jak filtr chroniący przed słonecznym promieniowaniem ultrafioletowym

  • Intensywna penetracja

ARBOREA PASTEL
Wodorozcieńczalne półkryjące impregnaty do zastosowań zewnętrznych

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info