Arborea Pastel

Linia Arborea Pastel składa się z wodorozcieńczalnych pół-kryjących impregnatów opracowanych specjalnie do wyrobów z drewna narażonych na działanie niekorzystnych czynników panujących na zewnątrz (stolarka, altanki itp.), jak i wewnątrz domu (podbitki dachowe, boazeria itp.).

Ponieważ okno jest coraz bardziej postrzegane jako integralna część projektu wystroju wnętrza, opracowaliśmy półprzezroczyste produkty, które są w stanie spełnić te nowe wymagania klientów.

Uzyskaj informacje
Arborea Pastel 1
W naturalny sposób
Linia Arborea Pastel składa się z produktów pół-kryjących barwiących drewno na pastelowe odcienie i podkreślających w naturalny sposób piękny rysunek usłojenia.

Działanie ochronne ochronne

  • Pigmenty z past organicznych nie tylko nadają ciekawy efekt estetyczny, ale przyczyniają się także do ochrony drewna; działają bowiem jak filtr chroniący przed słonecznym promieniowaniem ultrafioletowym

  • Intensywna penetracja

arborea color pastel 1

ARBOREA PASTEL
Wodorozcieńczalne półkryjące impregnaty do zastosowań zewnętrznych

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us