linie

W ciągu lat nasze Laboratorium Badawczo-Rozwojowe opracowało linie produktów, które spełniają potrzeby różnych sektorów i materiałów. Parametry użytkowe tych produktów zostały poddane badaniom w celu zapewnienia wysokich standardów jakości.

Jeśli chodzi o drewno, makrolinia ARBOREA oznacza świat produktów do obróbki drewna narażonego na działanie czynników zewnętrznych. Z kolei IRIDEA to grupa bejc i lakierów do elementów wystroju wnętrz (meble, akcesoria i drzwi). Wreszcie, na potrzeby świata podłóg drewnianych, powstała linia PARKEA.

Wszystkie lakiery do szkła połączone są w linii VIDREA, która obejmuje produkty do szkła płaskiego i gospodarczego.

Należy dodać jeszcze linie, w których znajdują się produkty o specyficznych właściwościach estetycznych lub parametrach użytkowych: wykonane z surowców odnawialnych (BIO COATINGS), umożliwiające uzyskanie efektów teksturalnych (URBAN MATTER), posiadające „super moce” (S-MATT) i ognioochronne (PROMETEA).

Uzyskaj informacje
lancio linee 1
Wodorozcieńczalne lakiery do zastosowań zewnętrznych
lancio linee 4
Lakiery ultramatowe o wyjątkowej wytrzymałości

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us