linie

W ciągu lat nasze Laboratorium Badawczo-Rozwojowe opracowało linie produktów, które spełniają potrzeby różnych sektorów i materiałów. Parametry użytkowe tych produktów zostały poddane badaniom w celu zapewnienia wysokich standardów jakości.

Jeśli chodzi o drewno, makrolinia ARBOREA oznacza świat produktów do obróbki drewna narażonego na działanie czynników zewnętrznych. Z kolei IRIDEA to grupa bejc i lakierów do elementów wystroju wnętrz (meble, akcesoria i drzwi). Wreszcie, na potrzeby świata podłóg drewnianych, powstała linia PARKEA.

Wszystkie lakiery do szkła połączone są w linii VIDREA, która obejmuje produkty do szkła płaskiego i gospodarczego.

Należy dodać jeszcze linie, w których znajdują się produkty o specyficznych właściwościach estetycznych lub parametrach użytkowych: wykonane z surowców odnawialnych (BIO COATINGS), umożliwiające uzyskanie efektów teksturalnych (URBAN MATTER), posiadające „super moce” (S-MATT) i ognioochronne (PROMETEA).

Uzyskaj informacje
Wodorozcieńczalne lakiery do zastosowań zewnętrznych
Wysoce odporne lakiery posiadające właściwości spowalniające namnażanie bakterii
Lakiery ultramatowe o wyjątkowej wytrzymałości

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info