Arborea Natural Matter

Impregnaty wodorozcieńczalne Arborea Natural Matter zostały opracowane specjalnie do aplikacji na elementach umieszczonych na zewnątrz (stolarka, altany, itp.) oraz elementach wewnętrznych (sufity, podbitki drewniane, itp.). Są dostępne w dwóch wersjach różniących się bazą impregnatu, aby zapewnić znakomity efekt zarówno na sośnie, jodle, drewnie accoya (IM538C), jak i na dębie (IM117C).

Uzyskaj informacje
Arborea Natural Matter 1
Modne odcienie
W pogoni za najnowszymi trendami w sektorze wyposażenia wnętrz powstało 6 nowych kolorów impregnatów wodorozcieńczalnych o nazwie Arborea Natural Matter, przeznaczonych do zewnętrznej stolarki budowlanej i nadających efekt tworzyw naturalnych. Nowe odcienie pozwalają na stworzenie elementów stolarki drewnianej jeszcze lepiej dopasowanych do kolorów wyposażenia wnętrza, oferując równocześnie wysoką ochronę na zewnątrz. Można łączyć je z nawierzchniami kryjącymi do zastosowań zewnętrznych lub nawierzchniami metalizowanymi Arborea Metal, realizując w ten sposób dwukolorowe wykończenie elementów stolarki zewnętrznej.

Działanie ochronne ochronne

Zawierają barwniki z past organicznych i z tlenków żelaza, które nie tylko ładnie wyglądają, ale także chronią drewno, działając jako filtr przeciwko promieniowaniu UV. Charakteryzują się silnymi właściwościami przenikania do włókien drewna.
arborea natural matter 1

ARBOREA NATURAL MATTER
Wodorozcieńczalne impregnaty do zastosowań zewnętrznych o naturalnym efekcie

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us