Arborea Natural Matter

Impregnaty wodorozcieńczalne Arborea Natural Matter zostały opracowane specjalnie do aplikacji na elementach umieszczonych na zewnątrz (stolarka, altany, itp.) oraz elementach wewnętrznych (sufity, podbitki drewniane, itp.). Są dostępne w dwóch wersjach różniących się bazą impregnatu, aby zapewnić znakomity efekt zarówno na sośnie, jodle, drewnie accoya (IM538C), jak i na dębie (IM117C).

Uzyskaj informacje
Modne odcienie
W pogoni za najnowszymi trendami w sektorze wyposażenia wnętrz powstało 6 nowych kolorów impregnatów wodorozcieńczalnych o nazwie Arborea Natural Matter, przeznaczonych do zewnętrznej stolarki budowlanej i nadających efekt tworzyw naturalnych. Nowe odcienie pozwalają na stworzenie elementów stolarki drewnianej jeszcze lepiej dopasowanych do kolorów wyposażenia wnętrza, oferując równocześnie wysoką ochronę na zewnątrz. Można łączyć je z nawierzchniami kryjącymi do zastosowań zewnętrznych lub nawierzchniami metalizowanymi Arborea Metal, realizując w ten sposób dwukolorowe wykończenie elementów stolarki zewnętrznej.

Działanie ochronne ochronne

Zawierają barwniki z past organicznych i z tlenków żelaza, które nie tylko ładnie wyglądają, ale także chronią drewno, działając jako filtr przeciwko promieniowaniu UV. Charakteryzują się silnymi właściwościami przenikania do włókien drewna.

ARBOREA NATURAL MATTER
Wodorozcieńczalne impregnaty do zastosowań zewnętrznych o naturalnym efekcie

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info