Arborea Metal

Nowa linia Arborea Metal zawiera wodorozcieńczalne preparaty z metalowym połyskiem służące do impregnacji i wykańczania drewna; zapewniają one wysoki poziom ochrony właśnie dzięki obecności pigmentów metalicznych chroniących przed zniszczeniami powodowanymi przez promienie ultrafioletowe.

Uzyskaj informacje
Impregnaty metaliczne
Produkty tego typu są szczególnie polecane do lakierowania rustykalnych oblicówek wystawionych na działanie czynników zewnętrznych. Pozwalają także uzyskać efekt starego drewna, którego wyjątkowy urok pasuje doskonale do budynków w nowoczesnym stylu z drewnianymi fasadami i który odpowiedni jest także do wszystkich zewnętrznych elementów, którym chce się nadać oryginalny efekt estetyczny. Ze względu na łatwość nakładania i konserwacji zakres potencjalnych zastosowań do powlekania elementów zewnętrznych lub wewnętrznych jest ogromnie szeroki.

Metaliczne produkty wykończeniowe

Produkty tej linii opracowano do lakierowania zewnętrznych oblicówek i stolarki drewnianej; doskonale spełniają one potrzebę innowacyjności w kolorystyce stolarki i podążają krok w krok za estetyczno-chromatycznymi trendami, które w świecie mebli ulegają ciągłym zmianom. Produkty nawierzchniowe Arborea Metal nakładane są jako ostatnia warstwa cyklu lakierniczego.
Działanie ochronne ochronne
Pigmenty metaliczne zapewniają większą ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym.

ARBOREA METAL
Wodorozcieńczalne impregnaty do zastosowań zewnętrznych o efekcie metalicznym

ARBOREA METAL
Wodorozcieńczalne produkty wykończeniowe do zastosowań zewnętrznych

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info