Arborea Metal

Nowa linia Arborea Metal zawiera wodorozcieńczalne preparaty z metalowym połyskiem służące do impregnacji i wykańczania drewna; zapewniają one wysoki poziom ochrony właśnie dzięki obecności pigmentów metalicznych chroniących przed zniszczeniami powodowanymi przez promienie ultrafioletowe.

Uzyskaj informacje
Arborea Metal 1
Impregnaty metaliczne
Produkty tego typu są szczególnie polecane do lakierowania rustykalnych oblicówek wystawionych na działanie czynników zewnętrznych. Pozwalają także uzyskać efekt starego drewna, którego wyjątkowy urok pasuje doskonale do budynków w nowoczesnym stylu z drewnianymi fasadami i który odpowiedni jest także do wszystkich zewnętrznych elementów, którym chce się nadać oryginalny efekt estetyczny. Ze względu na łatwość nakładania i konserwacji zakres potencjalnych zastosowań do powlekania elementów zewnętrznych lub wewnętrznych jest ogromnie szeroki.

Metaliczne produkty wykończeniowe

Produkty tej linii opracowano do lakierowania zewnętrznych oblicówek i stolarki drewnianej; doskonale spełniają one potrzebę innowacyjności w kolorystyce stolarki i podążają krok w krok za estetyczno-chromatycznymi trendami, które w świecie mebli ulegają ciągłym zmianom. Produkty nawierzchniowe Arborea Metal nakładane są jako ostatnia warstwa cyklu lakierniczego.
arborea metal 1
Arborea Metal 2
Działanie ochronne ochronne
Pigmenty metaliczne zapewniają większą ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym.

ARBOREA METAL
Wodorozcieńczalne impregnaty do zastosowań zewnętrznych o efekcie metalicznym

ARBOREA METAL
Wodorozcieńczalne produkty wykończeniowe do zastosowań zewnętrznych

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us