Arborea Color Classic

Wodorozcieńczalne przezroczyste impregnaty kolorowe wchodzące w skład linii Arborea Color Classic zostały opracowane specjalnie do stolarki i innych wyrobów z drewna narażonych na działanie niekorzystnych czynników panujących na zewnątrz.

Impregnaty Arborea Color posiadają zarówno skrajną przejrzystość, tę doskonałą cechę estetyczną, którą od niepamiętnych czasów starali się uzyskać producenci drewnianych okien i drzwi, jak i świetne właściwości ochronne.

Uzyskaj informacje
Arborea Color Classic 1
Naturalnego wyglądu
Dzięki nowoczesnej technologii oraz badaniom prowadzonym w laboratoriach Grupy ICA stworzyliśmy produkty o znakomitej przezroczystości, dzięki którym nie musimy już dzisiaj rezygnować z naturalnego wyglądu drewna. Gama produktów obejmuje różne rodzaje impregnatów na bazie wody przeznaczone do wszystkich gatunków drewna zarówno z drzew liściastych jak i iglastych.

Działanie ochronne ochronne

  • Pigmenty z tlenku żelaza nie tylko nadają ciekawy efekt estetyczny, ale przyczyniają się także do ochrony drewna; działają bowiem jak filtr chroniący przed słonecznym promieniowaniem ultrafioletowym
  • Intensywna penetracja.
arborea color classic 1

ARBOREA COLOR CLASSIC
Wodorozcieńczalne transparentne impregnaty kolorowe do zastosowań zewnętrznych

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us