Arborea Color Classic

Wodorozcieńczalne przezroczyste impregnaty kolorowe wchodzące w skład linii Arborea Color Classic zostały opracowane specjalnie do stolarki i innych wyrobów z drewna narażonych na działanie niekorzystnych czynników panujących na zewnątrz.

Impregnaty Arborea Color posiadają zarówno skrajną przejrzystość, tę doskonałą cechę estetyczną, którą od niepamiętnych czasów starali się uzyskać producenci drewnianych okien i drzwi, jak i świetne właściwości ochronne.

Uzyskaj informacje
Naturalnego wyglądu
Dzięki nowoczesnej technologii oraz badaniom prowadzonym w laboratoriach Grupy ICA stworzyliśmy produkty o znakomitej przezroczystości, dzięki którym nie musimy już dzisiaj rezygnować z naturalnego wyglądu drewna. Gama produktów obejmuje różne rodzaje impregnatów na bazie wody przeznaczone do wszystkich gatunków drewna zarówno z drzew liściastych jak i iglastych.

Działanie ochronne ochronne

  • Pigmenty z tlenku żelaza nie tylko nadają ciekawy efekt estetyczny, ale przyczyniają się także do ochrony drewna; działają bowiem jak filtr chroniący przed słonecznym promieniowaniem ultrafioletowym
  • Intensywna penetracja.

ARBOREA COLOR CLASSIC
Wodorozcieńczalne transparentne impregnaty kolorowe do zastosowań zewnętrznych

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info