Iridea UV Curing

Linia Iridea UV curing składa się z różnego rodzaju lakierów utwardzanych promieniami UV: akrylowych, poliesterowych, poliakrylowych i wodnych. Ponieważ w opracowywaniu tej linii uczestniczyli także wiodący producenci systemów malarskich, są one w stanie spełnić najbardziej rygorystyczne testy aplikacyjne i pomiarowe.

Uzyskaj informacje
Iridea UV curing 1
W laboratorium Grupy ICA wydzielony jest odrębny obszar wyposażony w różnego rodzaju instalacje do lakierowania, w którym nasze produkty testowane są pod względem właściwości aplikacyjnych. Dostępne instalacje pozwalają nie tylko sprawdzić zachowanie nowych preparatów w różnych warunkach aplikacyjnych, ale wręcz symulować pełne cykle lakiernicze przy zachowaniu rzeczywistych czasów i warunków. Dzięki temu również nasi klienci mogą kompleksowo ocenić właściwości oferowanych im produktów.
ODKRYJ ICA LAB

Pigmentowane

Co więcej, pigmentowane produkty linii Iridea UV curing pozwalają uzyskać wiele odcieni (od delikatnych pasteli do odcieni intensywnych) i efektów (piaskowy, matowy, błyszczący i metaliczny), zapewniając przy tym dużą wszechstronność i znaczące możliwości dostosowywania do indywidualnych potrzeb.

System barwienia ICA COLOR został stworzony specjalnie po to, aby zapewnić klientom oprzyrządowanie, oprogramowanie i wiedzę, dzięki którym mogą oni uzyskać w sposób prosty i autonomiczny dowolny kolor zarówno w wersji przezroczystej, jak i kryjącej.

iridea uv 1

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us