5 kwietnia 2024 - Nowości

FUORISALONE 2024

DO YOU FEEL RGB?


Czekamy na Ciebie w dniach od 16 do 19 kwietnia na FUORISALONE 2024, via Sciesa 3 w Mediolanie.

Podczas Milan Design Week we współpracy z One Works zorganizujemy wystawę „DO YOU FEEL RGB?”. Jest to instalacja, która przybliża nam fenomen koloru. Zobaczycie w niej nasze lakiery BIO, których odcienie mieszają się, wywołując bardzo ciekawe iluzoryczne wrażenia. Kolory łączą się tworząc jednolitą percepcję dla naszych oczu, łącząc to, co podpowiada nam rozum i instynkt. Zanurz się w podróż przez tą feerię barw i sprawdź reakcję swojego zmysłu wzroku na to intrygujące doświadczenie.

W tym fizycznym zanurzeniu w świecie R.ed, G.reen i B.lue kolor w pełni odda swoje właściwości fizyczne stymulując zmysły i percepcję zwiedzających, którzy przejdą przez trzy doskonale identyczne monochromatyczne pomieszczenia, różniące się jedynie kolorem. Uczestnicy tego wydarzenia doznają wszechogarniającego doświadczania zmieniających się barw, podczas którego będą mogli zmierzyć swoje emocje wywoływane przez różne kolory. Instalacja zostanie ukończona przy współpracy różnych firm: Saviola – producenta ekologicznych płyt meblowych, meble dostarczy Plinio il Giovane, Medit zatroszczy się o tkaniny, natomiast Zumtobel zadba o systemy oświetlenia.

 

DOUBLE VISIONS
Doznania i percepcja koloru na wystawie fotografii Toma Vacka

W siedzibie One Works zostanie także zorganizowana wystawa „DOUBLE VISIONS” autorstwa amerykańskiego artysty fotografika Toma Vacka. Dziewięć prezentowanych prac odzwierciedla wizualną percepcję wspomnień artysty, uzyskaną poprzez wyrafinowane nałożenie na siebie szeregu miejsc, ludzi i przedmiotów. Kolekcja ma na celu pobudzenie percepcji wzrokowej obserwatora poprzez nakładanie się znaków, faktur i kolorów.

16 - 19 kwietnia
W godzinach od 10 do 18
Via Sciesa, 3 - Milan (One Works Headquarters)

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us