MOOD BOARD

Kolory 2020 wybrane przez NCS - Trend Human Identity

Dotarliśmy do czwartego przystanku w naszej podróży po trendach stylistycznych i kolorystycznych, przedstawionych przez NCS. Opowiedzieliśmy Wam już o Evolving Eclecticism, Shades of Incognito i New Masculinity, teraz czas na Human Identity: styl będący apoteozą narodzin nowej tożsamości, w pełni wpisanej w przyszłość.

Sztuczna inteligencja już dawno wyszła z ram filmów fantastyczno-naukowych stając się częścią naszej codzienności. Ludzka inteligencja i sztuczna inteligencja łączą się dając początek nowej tożsamości, a jej wyrazem staje się styl Human Identity. Styl zdominowały odcienie zieleni i błękitu, koloru kojarzącego się z otoczeniem cyfrowym. Materiały zestawia się na zasadzie kontrastu: twarda skała łączy się z zamszową skórą, gładkie powierzchnie z matowymi, a nieregularne formy z uporządkowanymi liniami.

Wszystkie kolory wchodzące do palety Human Identity są dostępne wśród naszych farb.

Oto kilka inspiracji.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info