MOOD BOARD

Kolory 2020 wybrane przez NCS - Trend Human Identity

Dotarliśmy do czwartego przystanku w naszej podróży po trendach stylistycznych i kolorystycznych, przedstawionych przez NCS. Opowiedzieliśmy Wam już o Evolving Eclecticism, Shades of Incognito i New Masculinity, teraz czas na Human Identity: styl będący apoteozą narodzin nowej tożsamości, w pełni wpisanej w przyszłość.

Sztuczna inteligencja już dawno wyszła z ram filmów fantastyczno-naukowych stając się częścią naszej codzienności. Ludzka inteligencja i sztuczna inteligencja łączą się dając początek nowej tożsamości, a jej wyrazem staje się styl Human Identity. Styl zdominowały odcienie zieleni i błękitu, koloru kojarzącego się z otoczeniem cyfrowym. Materiały zestawia się na zasadzie kontrastu: twarda skała łączy się z zamszową skórą, gładkie powierzchnie z matowymi, a nieregularne formy z uporządkowanymi liniami.

Wszystkie kolory wchodzące do palety Human Identity są dostępne wśród naszych farb.

Oto kilka inspiracji.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us