MOOD BOARD

Trendy i kolory 2020 wybrane przez NCS: New Masculinity

Kontynuujemy naszą podróż przez kolory 2020 roku. Co roku NCS (Natural Color System) analizuje tendencje i nastroje, a następnie składa raport na temat nowych stylów i kolorów, które zdominują nadchodzący rok. Opowiedzieliśmy Wam już o dwóch pierwszych trendach - Evolving Eclecticism i Shades of Incognito i teraz przechodzimy do trzeciego etapu naszej podróży: New Masculinity - najbarwniejszy styl roku 2020.

Ewolucja feminizmu doprowadziła również do nowego spojrzenia na koncepcję mężczyzny i męskości. Poddano pod dyskusję tradycyjne stereotypy, a różnice między mężczyzną a kobietą ulegają stopniowemu zatarciu. W tym kontekście rodzi się New Masculinity - radosna parada ku czci równości płci i wolności wyrażania siebie.

To prawdziwy styl nierozróżniający płci. Nazywa się New Masculinity, ale nie należy go kojarzyć z tradycyjnym rozumieniem męskości. Trend, inspirowany różnorodnością i nieskończonymi obliczami ludzkich istot, idzie w stronę zaskakujących połączeń. Bawi się konsystencją surowców, zestawiając twarde metale z miękkimi tkaninami. Paleta to korowód nasyconych barw, takich jak jaskrawa żółcień i czerwień, z którymi dla kontrastu zestawia się ciemniejsze tony, na przykład filet i błękit. Pomostem między nimi jest ciepły beż, łączący żywe kolory z ciemniejszymi barwami.

Wszystkie kolory w palecie New Masculinity są już dostępne w ofercie naszych farb.

Oto garść inspiracji.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us