MOOD BOARD

Trendy i kolory 2020 wybrane przez NCS: New Masculinity

Kontynuujemy naszą podróż przez kolory 2020 roku. Co roku NCS (Natural Color System) analizuje tendencje i nastroje, a następnie składa raport na temat nowych stylów i kolorów, które zdominują nadchodzący rok. Opowiedzieliśmy Wam już o dwóch pierwszych trendach - Evolving Eclecticism i Shades of Incognito i teraz przechodzimy do trzeciego etapu naszej podróży: New Masculinity - najbarwniejszy styl roku 2020.

Ewolucja feminizmu doprowadziła również do nowego spojrzenia na koncepcję mężczyzny i męskości. Poddano pod dyskusję tradycyjne stereotypy, a różnice między mężczyzną a kobietą ulegają stopniowemu zatarciu. W tym kontekście rodzi się New Masculinity - radosna parada ku czci równości płci i wolności wyrażania siebie.

To prawdziwy styl nierozróżniający płci. Nazywa się New Masculinity, ale nie należy go kojarzyć z tradycyjnym rozumieniem męskości. Trend, inspirowany różnorodnością i nieskończonymi obliczami ludzkich istot, idzie w stronę zaskakujących połączeń. Bawi się konsystencją surowców, zestawiając twarde metale z miękkimi tkaninami. Paleta to korowód nasyconych barw, takich jak jaskrawa żółcień i czerwień, z którymi dla kontrastu zestawia się ciemniejsze tony, na przykład filet i błękit. Pomostem między nimi jest ciepły beż, łączący żywe kolory z ciemniejszymi barwami.

Wszystkie kolory w palecie New Masculinity są już dostępne w ofercie naszych farb.

Oto garść inspiracji.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info