MOOD BOARD

Kolory 2020. Shades of Incognito, trend NCS

Co roku eksperci NCS (Natural Color System), jednego z największych autorytetów w dziedzinie chromatologii, poszukują nowych inspiracji stylistycznych i kolorystycznych. Następnie przedstawia się je w postaci 4 tendencji, które będą nam towarzyszyć w nadchodzącym roku. Opowiedzieliśmy Wam już o pierwszym trendzie 2020 roku - Evolving Eclecticism - niosącym przesłanie odrodzonej świadomości środowiskowej. Teraz pragniemy odkryć drugi z trendów: Shades of Incognito.

Żyjemy nieustannie podłączeni do sieci, wciąż zachęcani do dzielenia się naszym życiem w kanałach społecznościowych, do udostępniania korporacjom naszych danych. Jednak ostatnio pojawia się nowy trend: rośnie wrażliwość na poszanowanie prywatności.

Shades of Incognito to pochwała świata analogowego, to azyl w świecie cyfrowym, pragnienie powrotu do cienia i otoczenia ochroną naszej prywatności. Materiały najdoskonalej ilustrujące ten trend kojarzą się z poczuciem bezpieczeństwa. Są lekkie i przewiewne, jak jedwab, len i dymione szkło. Kolory są neutralne, wyciszone, w żadnym wypadku krzykliwe: intensywny brąz, ciepły beż, jasny szary. Wyrażają silne poczucie spokoju.

Nasi eksperci od barw przystąpili do dzieła: wszystkie warianty tej palety są już dostępne w ofercie naszych farb.

Kilka inspiracji wnętrzarskich.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info