MOOD BOARD

Kolory 2020. Shades of Incognito, trend NCS

Co roku eksperci NCS (Natural Color System), jednego z największych autorytetów w dziedzinie chromatologii, poszukują nowych inspiracji stylistycznych i kolorystycznych. Następnie przedstawia się je w postaci 4 tendencji, które będą nam towarzyszyć w nadchodzącym roku. Opowiedzieliśmy Wam już o pierwszym trendzie 2020 roku - Evolving Eclecticism - niosącym przesłanie odrodzonej świadomości środowiskowej. Teraz pragniemy odkryć drugi z trendów: Shades of Incognito.

Żyjemy nieustannie podłączeni do sieci, wciąż zachęcani do dzielenia się naszym życiem w kanałach społecznościowych, do udostępniania korporacjom naszych danych. Jednak ostatnio pojawia się nowy trend: rośnie wrażliwość na poszanowanie prywatności.

Shades of Incognito to pochwała świata analogowego, to azyl w świecie cyfrowym, pragnienie powrotu do cienia i otoczenia ochroną naszej prywatności. Materiały najdoskonalej ilustrujące ten trend kojarzą się z poczuciem bezpieczeństwa. Są lekkie i przewiewne, jak jedwab, len i dymione szkło. Kolory są neutralne, wyciszone, w żadnym wypadku krzykliwe: intensywny brąz, ciepły beż, jasny szary. Wyrażają silne poczucie spokoju.

Nasi eksperci od barw przystąpili do dzieła: wszystkie warianty tej palety są już dostępne w ofercie naszych farb.

Kilka inspiracji wnętrzarskich.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us