MOOD BOARD

NCS - Kolory 2020 i trend Evolving Eclecticism

Witajcie! Otwieramy rok świadomości i wrażliwości środowiskowej, rok, w którym tematami przewodnimi będzie szacunek dla człowieka, walka na rzecz praw i ochrona prywatności. Witajcie w trwającym już 2020 roku. To rok, który na nowo zdefiniuje relacje jednostki ze środowiskiem, stosunku między mikro a makro.

Jak co roku NCS (Natural Color System) wybrał bogatą paletę kolorów (ponad 24!), którą podzielił na 4 trendy reprezentujące tę odrodzoną wrażliwość. Oto pierwszy trend: Evolving Eclecticism.

Styl stanowi połączenie innowacyjnych technik, wtórnego wykorzystania surowców i inspiracji vintage. Głównym surowcem jest tworzywo sztuczne z recyklingu, które nauczyliśmy się już wykorzystywać w świecie mody i wyposażenia wnętrz. W tym roku jednakże prezentuje się nam w nowej odsłonie, jako New Marble - miks tworzyw sztucznych z recyklingu. Efekt? Bardzo zbliżony do marmuru. Z tym nowym elementem łączy się szkło, skóra, drewno i tkaniny. Tablica ilustrująca trend? Nutami głowy jest palona czerwień, soczyste zielenie oraz połyskujący błękit w zestawieniu z nutami niebieskiego i ciepłego beżu. Wszystkie te kolory możecie uzyskać z zastosowaniem naszych farb.

Oto kilka inspiracji.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info