MOOD BOARD

NCS - Kolory 2020 i trend Evolving Eclecticism

Witajcie! Otwieramy rok świadomości i wrażliwości środowiskowej, rok, w którym tematami przewodnimi będzie szacunek dla człowieka, walka na rzecz praw i ochrona prywatności. Witajcie w trwającym już 2020 roku. To rok, który na nowo zdefiniuje relacje jednostki ze środowiskiem, stosunku między mikro a makro.

Jak co roku NCS (Natural Color System) wybrał bogatą paletę kolorów (ponad 24!), którą podzielił na 4 trendy reprezentujące tę odrodzoną wrażliwość. Oto pierwszy trend: Evolving Eclecticism.

Styl stanowi połączenie innowacyjnych technik, wtórnego wykorzystania surowców i inspiracji vintage. Głównym surowcem jest tworzywo sztuczne z recyklingu, które nauczyliśmy się już wykorzystywać w świecie mody i wyposażenia wnętrz. W tym roku jednakże prezentuje się nam w nowej odsłonie, jako New Marble - miks tworzyw sztucznych z recyklingu. Efekt? Bardzo zbliżony do marmuru. Z tym nowym elementem łączy się szkło, skóra, drewno i tkaniny. Tablica ilustrująca trend? Nutami głowy jest palona czerwień, soczyste zielenie oraz połyskujący błękit w zestawieniu z nutami niebieskiego i ciepłego beżu. Wszystkie te kolory możecie uzyskać z zastosowaniem naszych farb.

Oto kilka inspiracji.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us