MOOD BOARD

BALANCE COLORS COLLECTION | SAVANNAH

Świat, w którym żyjemy, jest pełen odcieni, tekstur i kolorów. Jest on dla nas ciągłym źródłem inspiracji i zachwytu.

Dzięki SAVANNAH daliśmy pokaz naszej miłości do natury, kontynuując „uprawianie” ogrodu barw ICA. Tutaj zmysły reagują na różne wrażenia dotykowe i wzrokowe.

Różne stopnie transparentności, matowości oraz intensywności kolorów naszych lakierów są w stanie sprawić, że powierzchnia przedmiotu ewoluuje, zmieniając jego postrzeganie w celu całkowitego zanurzenia się w samym projekcie.

SAVANNAH, podobnie jak MAREA, to jedna z palet kolekcji „BALANCE COLORS”. To paleta kolorów, która jest inspirowana naturalnym światem sawanny. Odzwierciedla ona również powierzchnie, tekstury i inne detale charakterystyczne dla krajobrazu sawanny.

Bawiąc się formą i kształtem możemy wyrazić różne idee, z każdą z nich możemy skojarzyć niuanse kolorystyczne i efekty specjalne, które wyrażają siłę oraz harmonię.

Wyraziste i celowe kompozycje barw, przepełnione ruchem, aby stworzyć scenerię i formy, w których dominuje natura.

Mikro i makrodetale, gdzie przestrzenie mogą ewoluować i zmieniać się poprzez wykończenia i kolory.

Świat Savannah doskonale oddaje najnowsze trendy i dlatego nasi eksperci od kolorów uzupełnili paletę kolorów trzema emaliami z kolekcji Interior Color Trends 2024 przygotowanej przez NCS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us