MOOD BOARD

BALANCE COLORS COLLECTION | MAREA

Z naszej miłości do natury zrodziła się KOLEKCJA BALANCE COLORS, ogród pełen barw wykończeń do wnętrz ICA Group, w którym zmysły wchodzą w interakcję z różnymi wrażeniami wzrokowymi i dotykowymi. Różnice w matowości i intensywności kolorów są w stanie zupełnie zmienić sposób w jaki postrzegamy powierzchnię przedmiotu. Wszystko to dzięki przemyślanemu połączeniu technologii naszych różnych produktów lakierniczych.

MAREA to jeden z moodboardów kolekcji BALANCE. Jest to paleta odcieni, która umożliwia osiągnięcie szeregu różnych celów i wykorzystuje kolor w celu optymalizacji materiałów i wykończeń. 

Wymyśliliśmy dla Was nowe sposoby ekspresji, łącząc formy i kolory z różnymi materiałami, aby odtworzyć atmosferę morza – jego ruch, barwy, a także jego zmienny charakter na tle różnych krajobrazów.

Dom to najważniejsze środowisko, w którym żyjemy, dlatego tak istotne jest utrzymanie kontaktu z naturą i zachowanie równowagi. Przestrzenie zyskują nowy kształt dzięki kolorom i łączą się z wykończeniami i efektami kolorystycznymi, nadając powierzchniom charakter dekoracyjny i designerski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us