29 października 2018 - Wystawy i Wydarzenia

Nasze najnowsze innowacje na GLASSTEC

Nasze rozwiązania do szkła w Düsseldorfie, na jednym z najważniejszych międzynarodowych spotkań dla przemysłu szklarskiego


Międzynarodowe targi produkcji, obróbki i wyrobów ze szkła

Düsseldorf (NIEMCY) - 23-26 października 2018

W tym roku po raz kolejny targi GLASSTEC udowadniają, że stanowią światowy wzorzec odniesienia dla branży szklarskiej.

Stoisko ICA spotkało się z uznaniem odwiedzających, którzy mogli z bliska poznać i docenić innowacyjne lakiery wodorozcieńczalne Vidrea Glass Paints.

S-MATT to zaawansowany technologicznie produkt do ultramatowych powierzchni, charakteryzujący się wyjątkową odpornością fizyko-chemiczną.

Linia Vidrea BIO pozwala znacząco obniżyć emisję CO2 do atmosfery i jest pierwszym na świecie lakierem, który nie jest pochodną ropy naftowej, ale został wytworzony ze źródeł odnawialnych.

GPSAFE, lakier do zabezpieczania szkła i luster, spełniający wymagania normy EN 12600: 2004, został zaprezentowany w wersji transparentnej i kolorowej.

Jeśli chodzi o propozycje dla szkła gospodarczego, z doskonałym przyjęciem spotkały się nowe wyjątkowe efekty metaliczne i soft touch o parametrach fizyko-chemicznych dostosowanych do potrzeb branży perfumeryjnej, napojów i zastawy stołowej. Linia Vidrea do szkła gospodarczego umożliwia wybór spośród 4 różnych próbników (ICA, RAL, NCS i PANTONE), obejmujących ponad 1200 kolorów.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us