29 października 2018 - Wystawy i Wydarzenia

Nasze najnowsze innowacje na GLASSTEC

Nasze rozwiązania do szkła w Düsseldorfie, na jednym z najważniejszych międzynarodowych spotkań dla przemysłu szklarskiego


Międzynarodowe targi produkcji, obróbki i wyrobów ze szkła

Düsseldorf (NIEMCY) - 23-26 października 2018

W tym roku po raz kolejny targi GLASSTEC udowadniają, że stanowią światowy wzorzec odniesienia dla branży szklarskiej.

Stoisko ICA spotkało się z uznaniem odwiedzających, którzy mogli z bliska poznać i docenić innowacyjne lakiery wodorozcieńczalne Vidrea Glass Paints.

S-MATT to zaawansowany technologicznie produkt do ultramatowych powierzchni, charakteryzujący się wyjątkową odpornością fizyko-chemiczną.

Linia Vidrea BIO pozwala znacząco obniżyć emisję CO2 do atmosfery i jest pierwszym na świecie lakierem, który nie jest pochodną ropy naftowej, ale został wytworzony ze źródeł odnawialnych.

GPSAFE, lakier do zabezpieczania szkła i luster, spełniający wymagania normy EN 12600: 2004, został zaprezentowany w wersji transparentnej i kolorowej.

Jeśli chodzi o propozycje dla szkła gospodarczego, z doskonałym przyjęciem spotkały się nowe wyjątkowe efekty metaliczne i soft touch o parametrach fizyko-chemicznych dostosowanych do potrzeb branży perfumeryjnej, napojów i zastawy stołowej. Linia Vidrea do szkła gospodarczego umożliwia wybór spośród 4 różnych próbników (ICA, RAL, NCS i PANTONE), obejmujących ponad 1200 kolorów.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info