Vidrea Glass Paint Collection

Różnorodne efekty uzyskiwane dzięki zastosowaniu produktów Vidrea Glass Paint Collection przedstawione zostały w odrębnym wzorniku, dzięki któremu możemy je obejrzeć na własne oczy i dotknąć własną ręką. Emalie kryjące, także w wersji dwukolorowej, barwne produkty transparentne, satynowe, metaliczne, i piaskowe o różnej gradacji ziarna, Liquid Metals wraz z innymi specjalnymi efektami, takimi jak szron, lód, kropla, tęczówka i trawertyn, dają wyobrażenie o tym jak imponujące są możliwości twórcze linii Vidrea.

Istnieje możliwość połączenia Vidrea Glass paint selection z wodorozcieńczalnym lakierem do szkła GPSAFE, dzięki któremu można w łatwy i szybki sposób zabezpieczyć tafle szyb i luster.

 

Uzyskaj informacje
Vidrea Glass Paint Collection 1
ICE EFFECT Lakier o Efekcie lodu

Lakier jednoskładnikowy LIQUIDICE tworzy efekt kryształów lodu. Pozwala otrzymać różnego rodzaju  kolory perłowe lub metaliki podkreślające strukturę produktu nadając powierzchni szczególny trójwymiarowy efekt.

MIRROR EFFECT Lakier o efekcie lustra

Lakier metalizowany jednoskładnikowy GPMIRROR pozwala na stworzenie efektu lustra, nanoszony  przez natrysk na szklaną powierzchnię. Największy efekt widoczny na wyrobach wytłaczanych.

GP MIRROR 1
Vidrea Glass Paint Collection 2
GPSAFE

Lakier na bazie wody GPSAFE, bezbarwny lub barwiony, nakładany przez natrysk lub polewarkę, zabezpiecza szkło i lustra tworząc cienką powłokę, która w przypadku rozbicia zatrzymuje jego kawałki, nie pozwalając na ich rozsypanie, a tym samym zabezpieczając użytkownika przed groźnymi wypadkami.  GPSAFE przeszedł próby na wytrzymałość pod względem paramentrów normatywy EN 12600:2004 i uplasował się w klasie 2[B]2. Produkt o parametrach  zabezpieczenia pojedynczych paneli  płaskich do użytku w sektorze budowlanym.  

VIDREA GLASS PAINTS
Nieskończona ilość kombinacji kolorów i efektów

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us