Vidrea Glass Paint Collection

Różnorodne efekty uzyskiwane dzięki zastosowaniu produktów Vidrea Glass Paint Collection przedstawione zostały w odrębnym wzorniku, dzięki któremu możemy je obejrzeć na własne oczy i dotknąć własną ręką. Emalie kryjące, także w wersji dwukolorowej, barwne produkty transparentne, satynowe, metaliczne, i piaskowe o różnej gradacji ziarna, Liquid Metals wraz z innymi specjalnymi efektami, takimi jak szron, lód, kropla, tęczówka i trawertyn, dają wyobrażenie o tym jak imponujące są możliwości twórcze linii Vidrea.

Istnieje możliwość połączenia Vidrea Glass paint selection z wodorozcieńczalnym lakierem do szkła GPSAFE, dzięki któremu można w łatwy i szybki sposób zabezpieczyć tafle szyb i luster.

 

Uzyskaj informacje
ICE EFFECT Lakier o Efekcie lodu

Lakier jednoskładnikowy LIQUIDICE tworzy efekt kryształów lodu. Pozwala otrzymać różnego rodzaju  kolory perłowe lub metaliki podkreślające strukturę produktu nadając powierzchni szczególny trójwymiarowy efekt.

MIRROR EFFECT Lakier o efekcie lustra

Lakier metalizowany jednoskładnikowy GPMIRROR pozwala na stworzenie efektu lustra, nanoszony  przez natrysk na szklaną powierzchnię. Największy efekt widoczny na wyrobach wytłaczanych.

GPSAFE

Lakier na bazie wody GPSAFE, bezbarwny lub barwiony, nakładany przez natrysk lub polewarkę, zabezpiecza szkło i lustra tworząc cienką powłokę, która w przypadku rozbicia zatrzymuje jego kawałki, nie pozwalając na ich rozsypanie, a tym samym zabezpieczając użytkownika przed groźnymi wypadkami.  GPSAFE przeszedł próby na wytrzymałość pod względem paramentrów normatywy EN 12600:2004 i uplasował się w klasie 2[B]2. Produkt o parametrach  zabezpieczenia pojedynczych paneli  płaskich do użytku w sektorze budowlanym.  

VIDREA GLASS PAINTS
Nieskończona ilość kombinacji kolorów i efektów

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info