27 września 2017 - Wystawy i Wydarzenia

DREMA 2017

Międzynarodowe targi maszyn i narzędzi dla przemysłu drzewnego i meblarskiego


Poznań [POLSKA], 12-15 września 2017 
Wielki sukces ICA Polska na targach Drema w Poznaniu (Polska). Zajmująca 7 pawilonów i goszcząca ponad 500 wystawców i marek z 26 krajów Drema umacnia swoją pozycję jako jednego z najbardziej interesujących wydarzeń targowych w branży maszyn do obróbki drewna i materiałów do przemysłu meblarskiego.
Na stoisku ICA goście mogli zapoznać się z nową linią „Antiche Armonie” oraz szeregiem nowości w ramach linii  „Urban Matter”. Jeden z obszarów poświęcono także liniom suszącym UV zarówno do nawierzchni do zastosowań wewnętrznych jak i do parkietu.
Należy także docenić wielki sukces linii lakierów wodorozcieńczalnych Iridea BIO, którą nagrodzono „Złotym medalem” dla najbardziej innowacyjnego produktu roku. Po nagrodzie Interzum Award w Niemczech, medal na targach DREMA potwierdza międzynarodowe uznanie dla wysokiej jakości produktów ICA.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info