Antiche Armonie

W celu zaproponowania nowych kolorów, zgodnych z aktualnymi trendami, laboratorium badań i rozwoju ICA Group opracowało i wybrało 12 subtelnych i delikatnych odcieni owianych urokiem przeszłości.

Nowe barwy, nazwane Antiche Armonie, przywodzą na myśl urok życia na włoskiej wsi i zaspokajają potrzebę odkrycia na nowo ciepła i prostoty natury w codziennym otoczeniu.

Uzyskaj informacje
Barw znutą przeszłości
Czerwone winogrona, Glicynia, Popiół, Kłos zboża to tylko niektóre przykłady proponowanych kolorów, odcienie, które doskonale współgrają z nowoczesnymi meblami. Ponowne odkrycie tych naturalnych barw w wyposażeniu wnętrz oznacza przywrócenie autentyczności drewna w wyglądzie i w dotyku.

Linia modnych barw dla drewna rustykalnegoprodukty

Ta szczególna linia barw została opracowana do zastosowań na drewnie rustykalnym, zwłaszcza iglastym, jak sosnowe i świerkowe lub liściastym, jak dąb i kasztanowiec. Produkty te wydobywają naturalne usłojenie, podkreślają włókna drewna i są przyjemne w dotyku.
Maksymalnej swobody wyboru
Każdy kolor z kolekcji Antiche Armonie występuje także w wersji:
  • LAKIER KRYJĄCY
  • EFEKT ZAPRAWY CEMENTOWEJ    
  • EFEKT POSTARZONEJ ZAPRAWY CEMENTOWEJ   

Celem jest zapewnienie projektantowi wnętrz maksymalnej swobody wyboru: stworzenie efektów naturalnych, przy których jest dobrze widoczne usłojenie drewna lub rozwiązań bardziej współczesnych i industrialnych, jak efekt zaprawy cementowej.

ANTICHE ARMONIE
Barwniki do drewna z urokiem przeszłości

ANTICHE ARMONIE
Efekt zaprawy cementowej

ANTICHE ARMONIE
Efekt postarzonej zaprawy cementowej

ANTICHE ARMONIE Lakiery kryjące

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info