Antiche Armonie

W celu zaproponowania nowych kolorów, zgodnych z aktualnymi trendami, laboratorium badań i rozwoju ICA Group opracowało i wybrało 12 subtelnych i delikatnych odcieni owianych urokiem przeszłości.

Nowe barwy, nazwane Antiche Armonie, przywodzą na myśl urok życia na włoskiej wsi i zaspokajają potrzebę odkrycia na nowo ciepła i prostoty natury w codziennym otoczeniu.

Uzyskaj informacje
Antiche Armonie 1
Barw znutą przeszłości
Czerwone winogrona, Glicynia, Popiół, Kłos zboża to tylko niektóre przykłady proponowanych kolorów, odcienie, które doskonale współgrają z nowoczesnymi meblami. Ponowne odkrycie tych naturalnych barw w wyposażeniu wnętrz oznacza przywrócenie autentyczności drewna w wyglądzie i w dotyku.

Linia modnych barw dla drewna rustykalnegoprodukty

Ta szczególna linia barw została opracowana do zastosowań na drewnie rustykalnym, zwłaszcza iglastym, jak sosnowe i świerkowe lub liściastym, jak dąb i kasztanowiec. Produkty te wydobywają naturalne usłojenie, podkreślają włókna drewna i są przyjemne w dotyku.
OBEJRZYJ SAMOUCZEK VIDEO
antiche armonie 1
Antiche Armonie 2
Maksymalnej swobody wyboru
Każdy kolor z kolekcji Antiche Armonie występuje także w wersji:
  • LAKIER KRYJĄCY
  • EFEKT ZAPRAWY CEMENTOWEJ    
  • EFEKT POSTARZONEJ ZAPRAWY CEMENTOWEJ   

Celem jest zapewnienie projektantowi wnętrz maksymalnej swobody wyboru: stworzenie efektów naturalnych, przy których jest dobrze widoczne usłojenie drewna lub rozwiązań bardziej współczesnych i industrialnych, jak efekt zaprawy cementowej.

OBEJRZYJ SAMOUCZEK VIDEO

ANTICHE ARMONIE
Barwniki do drewna z urokiem przeszłości

ANTICHE ARMONIE
Efekt zaprawy cementowej

ANTICHE ARMONIE
Efekt postarzonej zaprawy cementowej

ANTICHE ARMONIE Lakiery kryjące

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us