1 lipca 2019 - Wystawy i Wydarzenia

AWFS 2019

Innowacja zdobywa Las Vegas


AWFS [Las Vegas, USA], 17-20 lipca

Wielkim sukcesem okazał się udział ICA Ameryka Północna w AWFS Fair, prestiżowym wydarzeniu o międzynarodowym znaczeniu, które  przedstawia światu i nagradza badania nad materiałami i parametrami eksploatacyjnymi każdego komponentu, zaawansowaną technologią i eksperymentami.

Linii nowoczesnych lakierów nie tylko cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających, ale także otrzymała prestiżową nagrodę AWFS Visionary Award, właśnie za prezentowany wysoki poziom innowacyjności.

W ten sposób lakiery o „supermocach” otrzymały swoją trzecią nagrodę z rzędu: XIA Award (Mediolan, Włochy), Interzum Award (Kolonia, Niemcy) i najnowsza Visionary Award (Las Vegas, USA).

Duże wrażenie na amerykańskich gościach odwiedzających nasze stoisko zrobiła także linia BIO Coatings, która umożliwia znaczącą redukcję emisji CO2 do atmosfery. Lakiery te są opracowane na bazie surowców odnawialnych, nieprzedstawiających wartości jako żywność dla ludzkości.

System tintometryczny INK wprowadził faktyczną rewolucję umożliwiając proste i szybkie tworzenie barwników do wnętrz, zgodnie z aktualnymi trendami w projektowaniu.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us