22 lipca 2019 - Nowości

AWFS Visionary Award

Linii nowoczesnych lakierów wygrywa nagrodzę Visionary w Newadzie


Istnieją odkrycia, które wydają się pochodzić bezpośrednio z przyszłości, rozwijane dzięki kreatywności ludzi, którzy wiedzą, jak wymyślić jutro.

Po otrzymaniu, dwa miesiące temu w Kolonii w Niemczech - na największej imprezie światowego przemysłu meblarskiego - doniosłej i przyznawanej co dwa lata nagrody „Interzum Award: inteligentny materiał i design 2019”, linii nowoczesnych lakierów podbija również Stany.

Rewolucyjny lakier, który zapobiega powstawaniu zadrapań i pozostawianiu odcisków palców oraz posiada własności samonaprawcze, zdobył nagrodę „The Visionary New Product Awards by AWFS®” podczas najbardziej prestiżowej międzynarodowej wystawy dla branży przemysłu drzewnego - AWFS w Las Vegas

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us