22 lipca 2019 - Nowości

AWFS Visionary Award

Linii nowoczesnych lakierów wygrywa nagrodzę Visionary w Newadzie


Istnieją odkrycia, które wydają się pochodzić bezpośrednio z przyszłości, rozwijane dzięki kreatywności ludzi, którzy wiedzą, jak wymyślić jutro.

Po otrzymaniu, dwa miesiące temu w Kolonii w Niemczech - na największej imprezie światowego przemysłu meblarskiego - doniosłej i przyznawanej co dwa lata nagrody „Interzum Award: inteligentny materiał i design 2019”, linii nowoczesnych lakierów podbija również Stany.

Rewolucyjny lakier, który zapobiega powstawaniu zadrapań i pozostawianiu odcisków palców oraz posiada własności samonaprawcze, zdobył nagrodę „The Visionary New Product Awards by AWFS®” podczas najbardziej prestiżowej międzynarodowej wystawy dla branży przemysłu drzewnego - AWFS w Las Vegas

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info