MOOD BOARD

Pantone Ultimate Gray + Illuminating

Szary i żółty kolorami 2021 roku według Pantone.

 

“Praktyczne i solidne jak skała, a zarazem ciepłe i optymistyczne - oto zestawienie kolorów, które daje nam siłę i nadzieję. Czujemy się pozytywnie zachęceni, jest to niezbędne dla naszej wewnętrznej energii.”, tak o wyborze kolorów - Ultimate Grey i Illuminating na rok 2021, mówi Leatrice Eiseman, dyrektor wykonawczy Pantone Color Institute.

To coś więcej niż tylko trend, to autentyczne przesłanie energii, które popieramy z całym entuzjazmem.

Myślimy o tym, jak zaadoptować te kolory w naszym świecie. Szarość jest powszechnie stosowana w aranżacji wnętrz, a w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularną alternatywą dla bieli. W duecie z żółtym, połączone we właściwy sposób i z zachowaniem odpowiednich proporcji, mogą stworzyć wspaniały kontrast oferując nam nowoczesną, bardzo ciekawą kolorystykę.

Nasze wersje kolorów Ultimate Gray (P62021) oraz Illuminating (P52021) czekają na Wasze projekty i realizacje. Są przeznaczone na różne podłoża: do drewna, szkła, pcv, mdf. Mamy dostępnych kilka wersji lakierów: supermatowe o wysokich parametrach użytkowych, lakiery w połysku, nasze produkty BIO o bardzo niskiej emisji LZO, opracowane na bazie surowców odnawialnych. Dostępne są wersje transparentne, pigmentowanych, a także o efekcie metalicznym.

Wśród wybranych przez nas kolorów, zaprezentowanych poniżej, znajdują się żywe i intensywne odcienie niebieskiego i zieleni. Świetnie kontrastują one z naturalnymi barwami naszego otoczenia, takimi jak drewno i cement. Nasza propozycja to modna szarość z kolekcji Liquid Metals,  przywołująca na myśl tajemnicze kolory kosmosu.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us