MOOD BOARD

Pantone Ultimate Gray + Illuminating

Szary i żółty kolorami 2021 roku według Pantone.

 

“Praktyczne i solidne jak skała, a zarazem ciepłe i optymistyczne - oto zestawienie kolorów, które daje nam siłę i nadzieję. Czujemy się pozytywnie zachęceni, jest to niezbędne dla naszej wewnętrznej energii.”, tak o wyborze kolorów - Ultimate Grey i Illuminating na rok 2021, mówi Leatrice Eiseman, dyrektor wykonawczy Pantone Color Institute.

To coś więcej niż tylko trend, to autentyczne przesłanie energii, które popieramy z całym entuzjazmem.

Myślimy o tym, jak zaadoptować te kolory w naszym świecie. Szarość jest powszechnie stosowana w aranżacji wnętrz, a w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularną alternatywą dla bieli. W duecie z żółtym, połączone we właściwy sposób i z zachowaniem odpowiednich proporcji, mogą stworzyć wspaniały kontrast oferując nam nowoczesną, bardzo ciekawą kolorystykę.

Nasze wersje kolorów Ultimate Gray (P62021) oraz Illuminating (P52021) czekają na Wasze projekty i realizacje. Są przeznaczone na różne podłoża: do drewna, szkła, pcv, mdf. Mamy dostępnych kilka wersji lakierów: supermatowe o wysokich parametrach użytkowych, lakiery w połysku, nasze produkty BIO o bardzo niskiej emisji LZO, opracowane na bazie surowców odnawialnych. Dostępne są wersje transparentne, pigmentowanych, a także o efekcie metalicznym.

Wśród wybranych przez nas kolorów, zaprezentowanych poniżej, znajdują się żywe i intensywne odcienie niebieskiego i zieleni. Świetnie kontrastują one z naturalnymi barwami naszego otoczenia, takimi jak drewno i cement. Nasza propozycja to modna szarość z kolekcji Liquid Metals,  przywołująca na myśl tajemnicze kolory kosmosu.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info