MOOD BOARD

NCS 2022: ZERO

NCS Colour tradycyjnie już wyznaczył swój zespół ekspertów ds. kolorów i wzornictwa celem prognozowania trendów w wystroju wnętrz na nadchodzący rok. Przedmiotem tej analizy trendów kolorystycznych jest to, jak zmienia się wykorzystanie kolorów wraz z upływem czasu oraz jakie czynniki mają wpływ na te preferencje, a zatem każdy trend reprezentuje okres czasu, w którym żyjemy i uwzględnia również aspekty psychologiczne.

Oto cztery trendy kolorystyczne na rok 2022: Zience, One, Spring Rebels i Zero.

Zero reprezentuje początek nowego i lepszego świata. Jest to pragnienie zresetowania naszych umysłów i rozpoczęcia wszystkiego od nowa z bardziej świadomą i pozytywną wizją planety. Wyraża neutralny początek, pierwsze kroki w kierunku koloru. Słowa kluczowe dla tej palety to: kontrast, czystość i niezawodność.

Tonacje kolorów w tej grupie mają za zadanie stworzenie otoczenia pełnego kontrastów dzięki obecności czerni, bieli i/lub szarości z niebieskimi akcentami.

Światło dzienne wzmocni kolory, co sprawi, że wnętrza będą jasne i relaksujące.

Kilka słów od eksperta NCS Colour: „Te kolory są dla tych, którzy chcą stanąć w pierwszej linii wyznaczania trendów. Nigdy nie chodzi o użycie samej tylko bieli, szarości lub czerni, chodzi o skontrastowanie dwóch lub więcej kolorów. Głównym kolorem może być któryś z neutralnych, albo jeden z niebieskich. Kluczowy jest tu kontrast.”

Kolory w ramach tego trendu są dostępne w gamie lakierów ICA Group przeznaczonych do designerskich aranżacji powierzchni i przedmiotów. Umieszczono je również w bazie systemu kolorymetrycznego ICA Color.

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Chcesz lepiej poznać nasze produkty?
Napisz do nas!

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info