Case Study

MOBILSESTI

Zamieszkiwać Emocje


Mobilsesti to firma rodzinna, założona w 1952 roku i przekazywana z ojca na syna.
Elementem charakterystycznym firmy było od zawsze kreowanie mebli na zamówienie typowo pod klienta. Sesti z wielką swobodą przechodzi od stylu mebli Design po styl śródziemnomorski, od nadmiaru twórczego szaleństwa po tradycyjne meble klasyczne, pozostawiając każdy przedmiot naznaczony ręką autora, realizując prawdziwe arcydzieła.
Tajemnicą MobilSesti jest umiejętność współpracy z architektami a przede wszystkim umiejętność zrozumienia i wyczucia potrzeb klienta.
Wsród wielu architektów, współpracujących z firmą wyróżnia się imię Pietro Del Vaglio.
Pomimo tego, że firma ma charakter rodzinny, ma mobilną strukturę, która pozwala jej na przenoszenie  sztuki drzewnej poza Neapol, do całych Włoch i poza ich granicę.
Wybór produktów ICA podniósł poziom realizacji MobilSesti, która korzysta z nawierzchni matowych, w połysku, akrylowych, SoftTouch Corten. Specjalnych nawierzchni dla uzyskania specjalnych rezultatów.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

 

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info