MOOD BOARD

INDUSTRIAL LOFT MOOD

Kolory i efekty kolekcji ICA Group dla stylu industrialnego

Opracowaliśmy nowe środki wyrazu, odmieniajac przez przypadki nawierzchnie i kolory, łącząc cechy materiału i barwy w taki sposób, aby powierzchnie nabrały wartości dekoracyjnej, stając się same w sobie projektem.

Nastroje (mood) stanowią skuteczny sposób przedstawienia nowych rozwiązań poprzez analizę zmieniających się potrzeb rynku, poszukiwanie form, linii i kolorów, budowanie oryginalnej kultury mieszkania.

Industrial Loft proponuje ciemne i wielkomiejskie kolory, przedmioty w stylu vintage, odnowione i zastosowane w całkiem nowy sposób, precyzyjną i dokładną rewitalizację stylu przemysłowego, w której przestrzenie prześcigają się w oczekiwaniu na transformację. Wyróżniki tego stylu to ściany z cegieł i betonowa posadzka, ale przede wszystkim drewno z wyraźną fakturą, oksydowane i efekty metalu. 

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

Case Study

Florense, nagrodzony efekt stali.

Przeczytaj

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info