MOOD BOARD

INDUSTRIAL LOFT MOOD

Kolory i efekty kolekcji ICA Group dla stylu industrialnego

Opracowaliśmy nowe środki wyrazu, odmieniajac przez przypadki nawierzchnie i kolory, łącząc cechy materiału i barwy w taki sposób, aby powierzchnie nabrały wartości dekoracyjnej, stając się same w sobie projektem.

Nastroje (mood) stanowią skuteczny sposób przedstawienia nowych rozwiązań poprzez analizę zmieniających się potrzeb rynku, poszukiwanie form, linii i kolorów, budowanie oryginalnej kultury mieszkania.

Industrial Loft proponuje ciemne i wielkomiejskie kolory, przedmioty w stylu vintage, odnowione i zastosowane w całkiem nowy sposób, precyzyjną i dokładną rewitalizację stylu przemysłowego, w której przestrzenie prześcigają się w oczekiwaniu na transformację. Wyróżniki tego stylu to ściany z cegieł i betonowa posadzka, ale przede wszystkim drewno z wyraźną fakturą, oksydowane i efekty metalu. 

Odkryj teraz nowe kolory, efekty i połączenia

florence 1
Case Study

Florense, nagrodzony efekt stali.

Przeczytaj

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us