Case Study

Enterijer Janković, prestiżowy projekt w całkowitym bezpieczeństwie

Poszukiwanie piękna absolutnego, które wymaga od powłok ogniochronnych wysokich parametrów eksploatacyjnych i idealnej nawierzchni.


Czy lakier ogniochronny, zaprojektowany w celu zatrzymania rozprzestrzeniania się pożaru, może charakteryzować się również idealną nawierzchnią na wyrobach, które chroni przed płomieniami?

Oczywiście, że może. Mało tego, jeżeli ten waśnie  lakier stosowany jest przez firmę, której misją jest piękno absolutne, ta możliwość staje się wręcz obowiązkiem: lakier ogniochronny „musi” w takim przypadku odgrywać również rolę dekoracji o wysokiej wartości estetycznej.

Enterijer Janković to serbska firma z Nowego Sadu, która otrzymała prestiżowe zadanie zrealizowania w Moskwie projektu „Hali Koncertowej w Zaryadye”, jednego z najnowocześniejszych Centrów Muzycznych na świecie.

Dwie sale ( „Wielka” i „Mała”) mogą pomieścić w sumie prawie dwa tysiące widzów: podobnie jak Teatr La Scala w Mediolanie, którego pojemność, określona w certyfikacie dopuszczenia do użytkowania, wynosi dwa tysiące trzydzieści osób. Są to dwie Katedry Muzyki, styl pierwszej jest modelowym przykładem najbardziej zaawansowanej architektury artystycznej wnętrz, druga to klejnot historyczny o wyjątkowych rozwiązaniach konstrukcyjnych.

Firma Enterijer Janković została wybrana do budowy tego monumentalnego obiektu, który zrealizowała w ciągu roku (zamówienie zostało jej udzielone w 2017 roku), dzięki uznaniu, jakie ​​zdobyła podczas realizacji prestiżowych hoteli, w których połączenie dobrego smaku i nowoczesnej technologii, stanowiące wyróżnik firmy, uwidoczniło się w sposób szczególnie spektakularny, a tego właśnie wymaga wyjątkowe miejsce dla supernowoczesnej muzyki.

W szczegółach
„Przepis” zastosowany przez serbską firmę podczas budowy moskiewskiego sanktuarium muzyki, jest pełen zadziwiających składników. Wymieńmy tylko kilka z nich, będących symbolem niespotykanego poświęcenia i zaangażowania, także pod względem logistycznym: 700 pracowników, współdziałających w celu realizacji ambitnego założenia, przeniosło, pracując 24 godziny na dobę przy wsparciu 22 japońskich specjalistów od designu i 200 fachowców-monterów, 15 000 elementów wyposażenia ważących od 30 do 1800 kilogramów.

Lakiery ogniochronne Prometea
Suknia pięknej kobiety musi mieć dwie podstawowe cechy, wyjątkową fakturę i tkaninę o wyjątkowej jakości - tę zasadę zastosowała serbska firma. Fakt, że do wykonania opisywanej konstrukcji wybrano lakiery ogniochronne z linii Prometea, potwierdza dwie kwestie. Pierwszą z nich są niewątpliwe kompetencje dystrybutora EHOM, serbskiego partnera grupy ICA od 4 lat, który zaopatrywał firmę Enterijer Janković w tym prestiżowym projekcie, drugą są niezawodność i bezpieczeństwo, w które byliśmy w stanie wyposażyć nasz produkt, dzięki pracy Działu Badań i Rozwoju, który stworzył linię o doskonałych parametrach eksploatacyjnych. 

Naszym celem jest zaoferowanie klientom, tak małym firmom lokalnym, jak i dużym międzynarodowym przedsiębiorstwom, produktów lakierniczych firmowanych przez ośrodek badawczy, którego jasnym celem jest zaproponowanie i dostarczenie użytkownikowi innowacyjnych preparatów o dobrych parametrach eksploatacyjnych: lakierów spełniających wymogi międzynarodowe, których wspólnym mianownikiem jest wysoka jakość wynikająca z naszego profesjonalizmu zawodowego.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info