OUR ETHIC MATTERS

Ład korporacyjny o solidnych podstawach w celu osiągnięcia wspólnych celów

 

Zrównoważony rozwój jest niemożliwy, jeśli nie towarzyszy mu solidna i wydajna struktura zarządzania.

Jesteśmy przekonani, że jest to punkt wyjścia do zarządzania, dzielenia się i promowania pozytywnych praktyk, działań i projektów z pożytkiem dla ludzi i środowiska.

  • Budowanie stabilnej infrastruktury, promowanie sprzyjającego włączeniu społecznemu i zrównoważonego uprzemysłowienia oraz wspieranie innowacji

  • Zmniejszenie nierówności w obrębie samych krajów i pomiędzy nimi

  • Promowanie pokojowych i otwartych społeczeństw na rzecz zrównoważonego rozwoju

 

Poprawa kontroli nad zaopatrzeniem. Stały wzrost udziału surowców pochodzących ze źródeł odnawialnych.
Zwiększenie aktywności firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju. Utworzenie komisji ds. zrównoważonego rozwoju korporacyjnego.
Zwiększenie aktywności firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju. Badanie oceny cyklu życia (Life Cycle Assessment - LCA) dla potrzeb przyszłego programu certyfikacji przez organizację AHEC.
Poprawa kontroli nad zaopatrzeniem. Stworzenie kwestionariusza dostawcy z określonymi zagadnieniami zrównoważonego rozwoju.
Poprawa kontroli nad zaopatrzeniem. Wykorzystanie papieru makulaturowego w biurach firmy.
Poszerzenie gamy zrównoważonych produktów. Wzrost liczby produktów o zmniejszonym wpływie na środowisko (BIO, wodorozcieńczalne itp.).
Zasady. Stworzenie polityki firmowej dotyczącej praw człowieka.
Zwiększenie zasięgów firmy w kanałach zdalnych. Stworzenie wirtualnego spacer po LifeLab (showroom i laboratorium aplikacyjne) dla potrzeb wizyt zdalnych.
Poprawa w ocenach i rankingach ze strony instytucji zewnętrznych. Poprawa rankingu EcoVadis.
Przestrzeganie innych programów zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy członkami organizacji Sedex, jednego z wiodących na świecie dostawców usług kierującym się standardami etycznymi, który działa na rzecz wspierania zrównoważonego rozwoju w globalnym łańcuchu dostaw.
Zmniejszenie nierówności. Zwiększona liczba tłumaczeń dokumentacji technicznej na języki używane w całej firmie.

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us