16 października 2017 - Wystawy i Wydarzenia

SICAM 2017

Międzynarodowy salon komponentów, półproduktów i akcesoriów dla przemysłu meblarskiego


Sicam [Pordenone] 10-13 października 2017
Ponowny sukces targów SICAM podczas ich dziewiątej edycji, potwierdzający rangę salonu jako wydarzenia o międzynarodowym zasięgu dla włoskiego przemysłu meblarskiego.
Wizytówką ICA Group na targach SICAM w Pordenone było zmniejszenie emisji dwutlenku węgla poprzez zastosowanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań produktowych o małym wpływie na środowisko.
 
Nowości zostały przedstawione w czterech obszarach tematycznych, tworzących oryginalną kulturę mieszkania i uśmiechających się do środowiska:
 Modern classic z ciepłymi i urzekającymi wnętrzami, Contemporary luxury dla wyrafinowanej i eleganckiej atmosfery, Industrial loft z barwami ciemnymi i urbanistycznymi oraz Natural decor przyjmujący za źródło inspiracji kolory natury.
 
Głównym tematem ekspozycji ICA Group był zrównoważony rozwój, dzięki linii Iridea Bio (która otrzymała znaczące międzynarodowe nagrody na targach Interzum i Drema): pierwszemu na świecie lakierowi wyprodukowanemu w cyklu pozytywnych sprzężeń z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, przyczyniającemu się do znacznej redukcji emisji CO2 do powietrza. Ten proces produkcyjny mógłby zrewolucjonizować branżę: jeśli zostałby przyjęty przez wszystkie firmy, zmniejszyłoby się zużycie surowców i energii: co oznacza wymierne korzyści dla naszej planety pod względem zrównoważonej gospodarki i zdrowia jej mieszkańców. 
 

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info