22 października 2018 - Wystawy i Wydarzenia

Masa nowości na targach SICAM

Nasze innowacyjne rozwiązania w Pordenone na jednym z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń


SICAM [Pordenone] 16-19 października 2018

Także w tym roku, podczas dziesiątej edycji, targi SICAM odniosły znaczący sukces, co potwierdza, że są jednym z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń włoskiego przemysłu meblarskiego.

S-MATT, IRIDEA BIO i IRIDEA COLOR: oto główne innowacje, które zaprezentowaliśmy na SICAM w Pordenone i które przyciągnęły do naszego stoiska wielu odwiedzających.

Lakiery linii S-MATT zaskoczyły wszystkich swoją wyjątkową wytrzymałością i zdolnością do samonaprawy. Zarysowania powierzchni można „wymazać” w ciągu kilku sekund przy pomocy ciepła. Ta innowacyjna linia lakierów do dekoracji wnętrz nadaje się do różnych rodzajów materiałów, ponadto pozwala uzyskać powierzchnie ultramatowe, całkowicie antyrefleksyjne.

Zrównoważony rozwój środowiska stanowił ważny temat naszej ekspozycji dzięki linii IRIDEA BIO: pierwszemu na świecie lakierowi wykorzystującemu źródła odnawialne i przyczyniającemu się do znaczącego zmniejszenia emisji CO2 do powietrza.

Wreszcie, głównym bohaterem był kolor, dzięki nowemu systemowi tintometrycznemu IRIDEA COLOR, zaprezentowanemu w formie INK CHROMATIC WHEEL - dużego drewnianego koła, które na żywo pokazywało gościom naszego stoiska opcje kolorystyczne możliwe do uzyskania przy zastosowaniu systemu.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us