20 maja 2015 - Wystawy i Wydarzenia

LIGNA 2015

Targi międzynarodowe przemysłu leśnego i drzewnego


Hannover (NIEMCY) _11-15 MAJ 2015
Zadziwiające wyniki targów LIGNA 2015. Po raz kolejny potwierdził się fakt, że targi LIGNA są międzynarodowym  leaderem w zakresie przemysłu drzewnego i leśnego i coraz bardziej przewyższają  targi konkurencyjne.
W tym roku impreza skupiła 96,000 odwiedzających specjalistów, a w tym 40.000 spoza Niemiec.
1567 wystawców pochodzących z całego świata zajmujących 120.000 m2  high-tech. 
LIGNA jeszcze raz stanęła na wysokości zadania i potwierdziła znaczenie swojego imienia jako salonu nowości  i  światowego miejsca spotkań decydentów w przemyśle drzewnym.
 
Wielki sukces  dla ICA Group, która  po raz piąty z kolei wystawiała się na LIGNA. W tym roku zarejestrowała  rekord odwiedzjących!
Odwiedzający z całego świata mogli dotknąć własnoręcznie najważniejszych nowości zaproponowanych w świecie lakierów i kolorów.
Bezdyskusyjni bohaterowie – nowe kolory i efekty stworzone do: efektów tworzyw naturalnych,  luksusowych  wyposażeń   wnętrz i punktów użyteczności publicznej. 
 
Obecna jest  również linia Supercare, złożona z  nawierzchni  o wysokiej odporności chemiczno-fizycznej i  o  bardzo niskiej zawartości  COV.
Korzystając ze stanowisk głównych  producentów  maszyn ICA Group przeprowadziła próby aplikacyjne na produktach o wysokiej technologii i bez szkodliwego wpływu na środowisko (UV  wodne i UV o wysokiej pozostałości suchej).
 
Paw. 17 - Stand D06

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info