20 maja 2015 - Wystawy i Wydarzenia

LIGNA 2015

Targi międzynarodowe przemysłu leśnego i drzewnego


Hannover (NIEMCY) _11-15 MAJ 2015
Zadziwiające wyniki targów LIGNA 2015. Po raz kolejny potwierdził się fakt, że targi LIGNA są międzynarodowym  leaderem w zakresie przemysłu drzewnego i leśnego i coraz bardziej przewyższają  targi konkurencyjne.
W tym roku impreza skupiła 96,000 odwiedzających specjalistów, a w tym 40.000 spoza Niemiec.
1567 wystawców pochodzących z całego świata zajmujących 120.000 m2  high-tech. 
LIGNA jeszcze raz stanęła na wysokości zadania i potwierdziła znaczenie swojego imienia jako salonu nowości  i  światowego miejsca spotkań decydentów w przemyśle drzewnym.
 
Wielki sukces  dla ICA Group, która  po raz piąty z kolei wystawiała się na LIGNA. W tym roku zarejestrowała  rekord odwiedzjących!
Odwiedzający z całego świata mogli dotknąć własnoręcznie najważniejszych nowości zaproponowanych w świecie lakierów i kolorów.
Bezdyskusyjni bohaterowie – nowe kolory i efekty stworzone do: efektów tworzyw naturalnych,  luksusowych  wyposażeń   wnętrz i punktów użyteczności publicznej. 
 
Obecna jest  również linia Supercare, złożona z  nawierzchni  o wysokiej odporności chemiczno-fizycznej i  o  bardzo niskiej zawartości  COV.
Korzystając ze stanowisk głównych  producentów  maszyn ICA Group przeprowadziła próby aplikacyjne na produktach o wysokiej technologii i bez szkodliwego wpływu na środowisko (UV  wodne i UV o wysokiej pozostałości suchej).
 
Paw. 17 - Stand D06

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us