2 września 2019 - Wystawy i Wydarzenia

ICA NA TARGACH DREMA 2019 - 10-13.09.2019

ICA NA TARGACH DREMA 2019


Zapraszamy Państwa serdecznie na tegoroczne Targi Drema. W tym roku ICA POLSKA będzie się wystawiać:

1. HALA 3A - POLIGON UMIEJĘTNOŚCI.

Zapraszamy na prezentacje najnowszych propozycji technologii wykańczania przy zastosowaniu lakierów ICA. POLIGON UMIEJĘTNOŚCI to interaktywna wystawa urządzeń do obróbki powierzchni oraz produktów dedykowanych lakierowaniu. Tylko na tej przestrzeni klient może zapoznać się z pracą ścian lakierniczych, pomp oraz aplikacji. Można poznać i przetestować różne produkty.

2. HALA 7 - STREFA GLOBALNA INNOWACJA W KUCHNI.

To strefa, gdzie zostanie zaprezentowany kompleksowy proces projektowania i produkcji mebli na wymiar. Będzie to unikatowe wydarzenie, podczas którego będzie można zarówno zapoznać się bieżącymi trendami, jaki i przenieść się w najbliższą przyszłość i zobaczyć co przynosi nam rok 2020 i 2021. Będzie można zobaczyć kierunek zmian panujący we wzornictwie a także przekonać się jak duże znaczenie przy projektowaniu kuchni ma ergonomia.

3. HALA 3 - DREMA DESIGN - arena dla kreacji z drewna.

Zapowiada się bardzo ciekawie - Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info