10 maja 2018 - Nowości

XIA-XYLEXPO INNOVATION AWARDS

Lakier bez zarysowań, nie pozostają na nim odciski palców, posiada możliwość łatwej samo naprawy, uznany za innowację


Nowy produkt został właśnie zaprezentowany na rynku i już jest o nim głośno.
Na rynku pojawiła się nowa linia lakierów ultramatowych, nie ulegających zarysowaniom i posiadających możliwość łatwej samonaprawy. Nazywa się S-MATT i 9 maja 2018r. została nagrodzona na XYLEXPO, odbywającej się co dwa lata w Mediolanie światowej wystawie technologii do obróbki drewna i elementów dla przemysłu meblarskiego, na której zajęła drugie miejsce w kategorii Nawierzchnia.
 
Nowoczesne lakiery linii S-MATT zaskakują swoją wyjątkową wytrzymałością i możliwością łatwej samonaprawy.  Zarysowania powierzchni można „wymazać” w ciągu kilku sekund przy pomocy ciepła. Ta innowacyjna linia lakierów do dekoracji wnętrz nadaje się do różnych rodzajów materiałów, ponadto pozwala uzyskać powierzchnie ultramatowe, całkowicie antyrefleksyjne, przy jednoczesnym utrzymaniu poziomu emisji LZO podczas aplikacji poniżej poziomu możliwego do osiągnięcia przy tradycyjnych produktach UV.
 
S-MATT jest odporny na plamy po kawie, odciski palców, zimne płyty (UNI EN 12720) i zarysowania (UNI EN 15186). Jest dostępny w nieskończonej liczbie kolorów i efektów trójwymiarowych, miękki w dotyku, o ograniczonej emisji LZO.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us