8 października 2021 - Nowości

WAVE

NASZE NOWE WYDAWNICTWO FIRMOWE.


Morze jest w naszej nazwie, naszym logo i naszym DNA. Łatwo więc zrozumieć, dlaczego wybraliśmy nazwę WAVE (FALA) dla naszej nowej publikacji. To specjalne wydanie z okazji 50-lecia naszej firmy.

To podróż ku nowym lądom, wyznaczająca kierunek ambitnych projektów, które zawsze pozostają wierne filarom naszej działalności: ludziom, ekorozwojowi i badaniom.

Ci, którzy nas znają, wiedzą, że niestrudzenie żeglujemy po morzach innowacji, mając świadomość, jak ważne jest płynięcie na fali odpowiedzialnych zmian, w dbałości o naszą planetę i jej mieszkańców. 

WAVE zawiera w sobie to wszystko: zamiłowanie do eksploracji, zaangażowanie, które przekształca wizję w rzeczywistość i pragnienie pokonania nawet najbardziej rozszalałych sztormów.

Ta narracja została symbolicznie uchwycona na okładce i plakacie projektu Giulio Vespriniego, miejskiego artysty i ilustratora obdarzonego wielką energią i świadomością społeczną.

PRZECZYTAJ NASZĄ PUBLIKACJĘ

 

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us