8 października 2021 - Nowości

WAVE

NASZE NOWE WYDAWNICTWO FIRMOWE.


Morze jest w naszej nazwie, naszym logo i naszym DNA. Łatwo więc zrozumieć, dlaczego wybraliśmy nazwę WAVE (FALA) dla naszej nowej publikacji. To specjalne wydanie z okazji 50-lecia naszej firmy.

To podróż ku nowym lądom, wyznaczająca kierunek ambitnych projektów, które zawsze pozostają wierne filarom naszej działalności: ludziom, ekorozwojowi i badaniom.

Ci, którzy nas znają, wiedzą, że niestrudzenie żeglujemy po morzach innowacji, mając świadomość, jak ważne jest płynięcie na fali odpowiedzialnych zmian, w dbałości o naszą planetę i jej mieszkańców. 

WAVE zawiera w sobie to wszystko: zamiłowanie do eksploracji, zaangażowanie, które przekształca wizję w rzeczywistość i pragnienie pokonania nawet najbardziej rozszalałych sztormów.

Ta narracja została symbolicznie uchwycona na okładce i plakacie projektu Giulio Vespriniego, miejskiego artysty i ilustratora obdarzonego wielką energią i świadomością społeczną.

PRZECZYTAJ NASZĄ PUBLIKACJĘ

 

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info