10 stycznia 2019 - Nowości

Nowa strona internetowa

Aby jeszcze lepiej przedstawić filozofię grupy


Zadaniem strony internetowej ICA Group jest zintensyfikowanie cyfrowej obecności firmy dzięki nowemu podejściu do komunikacji.

Opowiadanie o tożsamości, celach i produktach w rzeczywistości odbywa się, z jednej strony, poprzez aspekty wizualne, które przybliżają i jasno obrazują procesy, obszary funkcjonalne i motyw przewodni innowacji technologicznych; zaś z drugiej strony, poprzez nowy sposób narracji dla tych, którzy nawiązują kontakt i relacje z wartościami grupy ICA.

#lifeincolor to nowa filozofia, na której opiera się program ICA, to przemysłowy wymiar pasji i kreatywności, badań i współuczestnictwa, dobrostanu, zrównoważonego rozwoju i wielu innych aspektów.

Aby wzbogacić witrynę w stosunku do poprzedniej wersji, wprowadzono także nowe zakładki, takie jak ta poświęcona ICA INNOVATION CAMP, przedstawiająca informacje o laboratoriach i Akademii ICA - jednostce odpowiedzialnej za szkolenia, ale również nowe funkcje, takie jak narzędzie, które prowadzi użytkownika do wyboru koloru i jego konfiguracji.

Miłego surfowania!

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us