10 stycznia 2019 - Nowości

Nowa strona internetowa

Aby jeszcze lepiej przedstawić filozofię grupy


Zadaniem strony internetowej ICA Group jest zintensyfikowanie cyfrowej obecności firmy dzięki nowemu podejściu do komunikacji.

Opowiadanie o tożsamości, celach i produktach w rzeczywistości odbywa się, z jednej strony, poprzez aspekty wizualne, które przybliżają i jasno obrazują procesy, obszary funkcjonalne i motyw przewodni innowacji technologicznych; zaś z drugiej strony, poprzez nowy sposób narracji dla tych, którzy nawiązują kontakt i relacje z wartościami grupy ICA.

#lifeincolor to nowa filozofia, na której opiera się program ICA, to przemysłowy wymiar pasji i kreatywności, badań i współuczestnictwa, dobrostanu, zrównoważonego rozwoju i wielu innych aspektów.

Aby wzbogacić witrynę w stosunku do poprzedniej wersji, wprowadzono także nowe zakładki, takie jak ta poświęcona ICA INNOVATION CAMP, przedstawiająca informacje o laboratoriach i Akademii ICA - jednostce odpowiedzialnej za szkolenia, ale również nowe funkcje, takie jak narzędzie, które prowadzi użytkownika do wyboru koloru i jego konfiguracji.

Miłego surfowania!

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info