12 lipca 2015 - Nowości

LIFE GARDEN by ICA Group

Nowa strefa relaksu na zewnątrz


Trochę ponad rok od narodzin LifeFood (stołówka firmowa) ICA daje początek nowemu projektowi poświęconemu wypoczynkowi pracowników, noszącemu nazwę LifeGarden.   
 
Natura i piękno są niezbędne dla naszej równowagi wewnętrznej. Każdy z nas czuje się spełniony patrząc na rzeczy piękne, nie tylko z punktu widzenia wzrokowego, ale także dotyku lub zapachu.
 
Kwitnący ogród, o bujnej roślinności, mieniący się kolorami o każdej porze roku, cieszy nasz wzrok i stymuluje nasz węch.
Zielony jest kolorem dominującym w naturze, przekazującym odczucie spokoju, nadziei i harmonii, wpływającym pozytywnie na nastrój. 

Obecność roślin w miejscu pracy wpływa na obniżenie efektów stresu wśród pracowników, którzy w konsekwencji stają się bardziej wydajni, efektywni i posiadają większe zdolności problem-solving.
 
LifeGarden jest “zielonym zakątkiem” zaprojektowanym, aby podarować pracownikom chwilę relaksu w czasie przerwy obiadowej w otoczeniu granatowca, dębu korkowego i szerokiej gamy kwiatów i ziół.
 
“Piękno ocali świat.”
Dostoevskij

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info