27 sierpnia 2021 - Nowości

Fuorisalone 2021: exhibition & live online talks

Wreszcie możemy ujawnić wszystkie szczegóły „SUSTAINABILITY PAINTS THE WORLD”.


Ekorozwój zawsze był podstawą filozofii produktów i procesów w naszej działalności. Zaprezentujemy nasze przykłady aplikacji lakierniczych zrealizowane w oparciu o ideę zrównoważonego rozwoju wraz z dwoma wyjątkowymi partnerami: One Works i Plinio il Giovane.

We wrześniu Mediolan znajdzie się w centrum uwagi w zakresie ekorozwoju i zrównoważonego rozwoju, a nasze przesłanie będzie wyznaczać kierunek.

Koncepcja

"SUSTAINABILITY PAINTS THE WORLD" to wydarzenie / doświadczenie, które łączy działania i idee, produkcję i filozofię.

Wyraziliśmy ekorozwój poprzez „paletę kolorów”, w której liczy się każdy niuans i każdy akcent.

Zainspirowaliśmy się zestawieniem 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju określonych w strategii rozwoju świata ONZ, Agenda 2030.

Dla każdego celu zaproponujemy punkt do refleksji zaczerpnięty z przemyśleń kobiet i mężczyzn, którzy na co dzień bezpośrednio angażują się w możliwość przełożenia tych wielkich idei na rzeczywistość w swoich dziedzinach. 17 nasion, jako idee mające zakorzenić się i wykiełkować w umysłach odbiorców, na co dzień żyjących w ciągłym pośpiechu.

Wystawa: Jedno Krzesło, Jeden Cel

Dokonujemy wyborów, produkujemy i konsumujemy niemal bez zastanowienia się nad znaczeniem naszych działań. Odbywa się to bez uwzględnienia ich wpływu na innych i na planetę.

Dlatego w cudownym klimacie Fuorisalone 2021 chcieliśmy stworzyć przestrzeń, która pozwoli zatrzymać się na chwilę, odświeżyć nasze spojrzenie i poszerzyć horyzonty.

Użyjemy naszych kolorów na 17 krzesłach firmy Plinio il Giovane, prezentowanych na specjalnej ekspozycji w pomieszczeniach One Works. Każde krzesło będzie miało swój własny kolor, a każdy kolor będzie miał swój własny „temat przewodni” oparty na różnych Celach Zrównoważonego Rozwoju Agendy 2030.

Narrator poprowadzi odwiedzających i zaprosi ich do „zajęcia miejsca” na różnych kolorowych krzesłach, gdzie znajdą informacje wyjaśniające wybór danego koloru, zaangażowanie ONZ w ten temat oraz codzienne działania, które możemy podjąć, aby mieć w tym własny udział.

Wykłady

W siedzibie One Works odbędą się cztery wykłady na żywo, z których każdy będzie wygłaszany przez kluczowe dla różnych Celów postaci. Na tych celach będzie koncentrować się zaangażowanie ICA Group w zrównoważony rozwój.

  • Dobre zdrowie i samopoczucie
  • Jakość edukacji
  • Przemysł, innowacje i infrastruktura
  • Działanie na rzecz klimatu

Wykłady będzie można oglądać za pośrednictwem transmisji na żywo.

Pełny program wykładów na żywo znajduje się poniżej!

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info