27 sierpnia 2021 - Nowości

Fuorisalone 2021: exhibition & live online talks

Wreszcie możemy ujawnić wszystkie szczegóły „SUSTAINABILITY PAINTS THE WORLD”.


Ekorozwój zawsze był podstawą filozofii produktów i procesów w naszej działalności. Zaprezentujemy nasze przykłady aplikacji lakierniczych zrealizowane w oparciu o ideę zrównoważonego rozwoju wraz z dwoma wyjątkowymi partnerami: One Works i Plinio il Giovane.

We wrześniu Mediolan znajdzie się w centrum uwagi w zakresie ekorozwoju i zrównoważonego rozwoju, a nasze przesłanie będzie wyznaczać kierunek.

Koncepcja

"SUSTAINABILITY PAINTS THE WORLD" to wydarzenie / doświadczenie, które łączy działania i idee, produkcję i filozofię.

Wyraziliśmy ekorozwój poprzez „paletę kolorów”, w której liczy się każdy niuans i każdy akcent.

Zainspirowaliśmy się zestawieniem 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju określonych w strategii rozwoju świata ONZ, Agenda 2030.

Dla każdego celu zaproponujemy punkt do refleksji zaczerpnięty z przemyśleń kobiet i mężczyzn, którzy na co dzień bezpośrednio angażują się w możliwość przełożenia tych wielkich idei na rzeczywistość w swoich dziedzinach. 17 nasion, jako idee mające zakorzenić się i wykiełkować w umysłach odbiorców, na co dzień żyjących w ciągłym pośpiechu.

Wystawa: Jedno Krzesło, Jeden Cel

Dokonujemy wyborów, produkujemy i konsumujemy niemal bez zastanowienia się nad znaczeniem naszych działań. Odbywa się to bez uwzględnienia ich wpływu na innych i na planetę.

Dlatego w cudownym klimacie Fuorisalone 2021 chcieliśmy stworzyć przestrzeń, która pozwoli zatrzymać się na chwilę, odświeżyć nasze spojrzenie i poszerzyć horyzonty.

Użyjemy naszych kolorów na 17 krzesłach firmy Plinio il Giovane, prezentowanych na specjalnej ekspozycji w pomieszczeniach One Works. Każde krzesło będzie miało swój własny kolor, a każdy kolor będzie miał swój własny „temat przewodni” oparty na różnych Celach Zrównoważonego Rozwoju Agendy 2030.

Narrator poprowadzi odwiedzających i zaprosi ich do „zajęcia miejsca” na różnych kolorowych krzesłach, gdzie znajdą informacje wyjaśniające wybór danego koloru, zaangażowanie ONZ w ten temat oraz codzienne działania, które możemy podjąć, aby mieć w tym własny udział.

Wykłady

W siedzibie One Works odbędą się cztery wykłady na żywo, z których każdy będzie wygłaszany przez kluczowe dla różnych Celów postaci. Na tych celach będzie koncentrować się zaangażowanie ICA Group w zrównoważony rozwój.

  • Dobre zdrowie i samopoczucie
  • Jakość edukacji
  • Przemysł, innowacje i infrastruktura
  • Działanie na rzecz klimatu

Wykłady będzie można oglądać za pośrednictwem transmisji na żywo.

Pełny program wykładów na żywo znajduje się poniżej!

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us