9 maja 2023 - Nowości

INTERZUM AWARD 2023

Całkowicie nowa wodorozcieńczalna nawierzchnia z efektem chromu wyróżniona nagrodą w kategorii „Wysoka jakość produktu”.


Już po raz trzeci nasze innowacyjne produkty zostały uhonorowane prestiżową nagrodą Interzum Award.

Po raz pierwszy otrzymaliśmy tę nagrodę w 2017 roku za naszą rewolucyjną gamę pokryć BIO, następnie w 2019 roku przyszła kolej na nawierzchnie S-MATT obdarzone „super mocami”, a w tym roku nagroda jest dowodem uznania dla produktu wodorozcieńczalnego z efektem chrome. Jest to bezprecedensowe osiągnięcie, którego owocem jest metaliczna powierzchnia gwarantująca estetykę, dbałość o środowisko i wyjątkowe parametry użytkowe.

Nagroda Interzum Award jest przyznawana przez międzynarodowe grono ekspertów z dziedziny designu, wzornictwa i architektury, a jej celem jest podkreślenie istotnej wartości dodanej, jaką wnosi innowacyjność i zrównoważony rozwój w każdym pojedynczym produkcie.

Wodorozcieńczalna nawierzchnia z efektem chromu to absolutna nowość, która podąża za trendem metalicznych wykończeń w sektorze projektowania wnętrz, powstała w oparciu o zieloną produkcję, w trosce o środowisko, w którym żyjemy.

Nagroda została wręczona podczas ceremonii otwarcia Targów Interzum w dniu 8 maja 2023 r. Nazzareno Asciutti i Enrico Ortolani, członkom zespołu Laboratorium Badawczo-Rozwojowego, którzy osobiście badali i opracowywali tę nawierzchnię i którzy byli bezpośrednio odpowiedzialni za jej wyjątkowy poziom innowacyjności i designu!

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us