21 maja 2019 - Nowości

INTERZUM AWARD 2019

Intelligent material & design 2019


Co dwa lata wystawcy prezentujący się na salonie INTERZUM, dostawcy dla przemysłu meblarskiego z całego świata, mają możliwość ubiegania o bardzo prestiżową nagrodę INTERZUM AWARD w konkursie organizowanym we współpracy z Red Dot. Międzynarodowe jury złożone z sześciu niezależnych ekspertów ze świata designu, materiałów i architektury przyznaje specjalne nagrody za wzornictwo.

 

Linii nowoczesnych lakierów otrzymały INTERZUM AWARD w kategorii „Materiały i powierzchnie”. Nagroda jest uznaniem dla wysokiej jakości tych lakierów, na którą składają się wyjątkowe parametry fizyko-chemiczne oraz właściwości samonaprawcze. Ponadto produkty z linii hi-tech do mebli wewnętrznych pozwalają uzyskać powierzchnie ultramatowe i całkowicie antyrefleksyjne, miękkie w dotyku i charakteryzujące się niezwykłą odpornością.

 

Nagroda została wręczona w poniedziałek, 20 maja w Kolonii w Niemczech podczas ceremonii otwarcia targów Interzum.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us