21 maja 2019 - Nowości

INTERZUM AWARD 2019

Intelligent material & design 2019


Co dwa lata wystawcy prezentujący się na salonie INTERZUM, dostawcy dla przemysłu meblarskiego z całego świata, mają możliwość ubiegania o bardzo prestiżową nagrodę INTERZUM AWARD w konkursie organizowanym we współpracy z Red Dot. Międzynarodowe jury złożone z sześciu niezależnych ekspertów ze świata designu, materiałów i architektury przyznaje specjalne nagrody za wzornictwo.

 

Linii nowoczesnych lakierów otrzymały INTERZUM AWARD w kategorii „Materiały i powierzchnie”. Nagroda jest uznaniem dla wysokiej jakości tych lakierów, na którą składają się wyjątkowe parametry fizyko-chemiczne oraz właściwości samonaprawcze. Ponadto produkty z linii hi-tech do mebli wewnętrznych pozwalają uzyskać powierzchnie ultramatowe i całkowicie antyrefleksyjne, miękkie w dotyku i charakteryzujące się niezwykłą odpornością.

 

Nagroda została wręczona w poniedziałek, 20 maja w Kolonii w Niemczech podczas ceremonii otwarcia targów Interzum.

Wypełnij formularz

* Pola wymagane

application book

Najlepszy sposób, aby na bieżąco poznawać wszystkie nowości Grupy ICA i proponowane przez nią nowe efekty. Dzięki filmom, zdjęciom i katalogom możesz przyjrzeć się z bliska obowiązującym trendom kolorystycznym i poznać najbardziej innowacyjne sposoby wykańczania elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

Download now

newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter, aby śledzić wszystkie nowości Grupy ICA.

Follow us

 

Cookies help us to provide our services.
By using those services, you accept the use of cookies by us. Info